VIP Sport

30. ledna 2018 • 05:00

Láska fotbalisty Řezníka ukázala bříško: Radime, chyť to pořádně!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Doteď se jim pod nohama motal jen roztomilý jorkšír Tonda. Fotbalista Radim Řezník (29) ale s milovanou Míšou (24) už brzy přivítají na svět malou dceru Ninu.Už to doslova klepe na »pupek«, chtělo by se říci. Bříško roztomilé Míši každým týdnem roste a finální přípravy na příchod očekávané dcerky je na spadnutí. „Už ať jsi tu s námi,“ nemůže se budoucí maminka dočkat.

Radim s Míšou dováděli v ateliéru.
Radim s Míšou dováděli v ateliéru.

Důležité ovšem je si takové chvíle zapamatovat. Tak plzeňskému obránci nezbývalo nic jiného, než přiběhnout do ateliéru a ukázat své vypracované tělo.

Načesat, zkrášlit make-upem, odhodit vršky (včetně podprsenky) a šup před objektiv! Výsledek? Pořádně odvázaná fotka, kde Radim svoji vyvolenou drží nejen za bříško, ale také za prso. Jak asi jejich odvážný kousek ohodnotili spoluhráči v kabině Viktorky?

Teplice - Plzeň: Problém pro Plzeň – zranil se Řezník a musí střídat
720p 360p

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze