VIP Sport

28. února 2018 • 14:30

Nedvěd se v Itálii dočkal trestu pro zahradníka, vykradl mu vilu: Jde bručet!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Konec tahanic před taláry. Konečně jde bručet! Viceprezident fotbalového Juventusu Turín Pavel Nedvěd (45) se dočkal trestu pro kujóna, který pomáhal zlodějům vykrást jeho luxusní vilu ve čtvrti La Mandria.Trvalo to přes osm let! V prosinci 2010 pustil Pavlův zahradník Flavio Vittone do rodinného sídla bandu lapků, kteří tam uloupili cennosti, včetně unikátní sbírky hodinek, v hodnotě 25 milionů korun.

V roce 2013 dostal Vittone flastr 20 měsíců vězení, jenže kvůli chybám, dovoláním a fíglům advokátů se šatlavě vyhýbal. Vyšetřovací spisy byly dva a až nyní se ten jeden chybějící našel. Flavio dostane basmanské tepláky. „Odvolací soud v Turíně potvrdil trest odnětí svobody na rok a osm měsíců pro bývalého zahradníka majitele Zlatého míče Nedvěda,“ hlásí italská média.

»Grande Paolo« byl okraden jako hvězdný hráč a pomsta přišla, až když je úctyhodným viceprezidentem Juventusu. No, a pokud jde o správce jeho pozemku, tak Nedvěd Blesku před časem řekl: „Mám nového zahradníka, bez toho to nejde.“ Tak snad je to z gruntu poctivec...

U Nedvědů nechybí za domem bazén.
U Nedvědů nechybí za domem bazén.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze