VIP Sport

1. března 2018 • 18:20

Brutální operace Kordovy dcery Jessiky: pětkrát jí lámali čelist, teď se nepoznává

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Je to opravdu ona?! Fanoušci tápou, mnozí ji nepoznávají. Aby ne, golfová hvězda Jessica Korda (25) podstoupila komplikovanou operaci obličeje, aby se zbavila chronických potíží.Tohle nebyl lékařský zákrok, ale hotové mučení! Na pěti místech jí doktoři zlomili čelist – třikrát horní, dvakrát dolní. Aby mohli vložit trubičku na dýchání, zlomili i nos...

Úspěšná dcera české tenisové legendy Petra Kordy (50) po propuštění ze špitálu nemohla celé týdny jíst, maminka Regina ji krmila stříkačkou. „Bylo to náročné, ale zvládla jsem to,“ jásala Jessica a předvedla svůj nový úsměv.

Poznáte rozdíl? Dcera tenisty Petra Kordy prodělala brutální operaci, Jessica má v obličeji 27 šroubů.
Poznáte rozdíl? Dcera tenisty Petra Kordy prodělala brutální operaci, Jessica má v obličeji 27 šroubů.

Ne, nehraje si na modelku. Odmala měla výrazný předkus, často jí kvůli tomu bolela hlava k prasknutí, trpěla poruchami spánku. Poté, co ji v listopadu postihla křeč obličejových svalů, lékaři doporučili razantní zákrok. Po něm má dnes v obličeji 27 šroubů!

„Dívám se na své fotky a nemám pocit, že bych to byla já. Nevím, kdo to je. A když se pak dívám na své staré fotky, tak na nich si také nejsem podobná,“ řekla v rozhovoru pro časopis Golfweek.

Ale důležité je, že problémy jsou pryč a herně nic neztratila. Důkaz? Novou sezonu na okruhu LPGA zahájila triumfem v Thajsku, kde zahrála rekord hřiště! „Nemůžu tomu uvěřit, po té operaci jsem od sebe neměla žádná očekávání. Mám v obličeji spoustu šroubků a pořád nic necítím,“ přiznala.

Teď už zbývá vyřešit poslední problém – změnit si fotku v pasu. Pro jistotu...

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud