VIP Sport

14. března 2018 • 21:21

Brankář Čech už piluje svého nástupce: Takhle cepuje syna Damiána (9)!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Není nad to, když má syn otce za vzor a chuť pokračovat v řemesle. Damián Čech (9) skáče za mičudou jako táta Petr (35), který vstoupil mezi nesmrtelné plejery Premier League.Brankář Arsenalu »Čechíno« vychytal za kanálem rekordních 200 čistých kont a může zvolat: „Kdo z vás to má?“ Nikdo, ale jednou to třeba bude Čech junior.

Už se na tom usilovně a s rodičovskou péčí pracuje. Mamka Martina dává hodiny fitness své klientele, takže o cviky je i doma postaráno. A na zahradě londýnského rodinného sídla cepuje slavný tatík šikovného synka v gólmanských rukavicích.

Takhle kluci Čechovi trénují. Bude z Damiána gólman jako táta?
Takhle kluci Čechovi trénují. Bude z Damiána gólman jako táta?

Hop doleva, šup doprava. „Klukovi to jde,“ usmál se Petr. Snad v Damiánovi vidí sám sebe na úplném začátku. A proč ne! „Baví ho to, a to je to nejdůležitější. Hraje za svůj tým, už poznal výhry i porážky,“ dodal »Big Pete«, že synátor už ví, co fotbal obnáší.

Koučuje svého potomka a jednou možná povede nároďák. Studuje. „Nevím, třeba se rozhodnu, že mám fotbalu dost a nechci ho vidět, ale teď mě začíná trénování čím dál víc bavit,“ zadumal se nad budoucností Petr Čech. „Dělám si dálkově licenci. Pomáhá mi, že když přijedu, můžu dohánět hodiny a semináře. Věřím, že ji dodělám a pak už mi bude chybět jen profilicence,“ uvedl gólman, který za české národní áčko odchytal 124 zápasů.

¨

Hráč kola Premier League: Petr Čech vešel do historie 200. nulou v lize
1080p 720p 360p

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze