VIP Sport

18. dubna 2018 • 11:00

Koukalová šokovala, biatlonisté odpočívají na dovolených: Utekli před Gabčou!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Zatímco Českem stále cloumá kniha Gabriely Koukalové, která rozstřelila celý biatlon, její týmoví exparťáci se rozjeli po světě. Jako by před ní chtěli utéct! Kam zamířili zimní hrdinové na dovolené?Půl roku strávili na sněhu a lyžích, a tak je logické, že vyrazili hlavně k moři. „Chceme někam do tepla. Na skialpy opravdu nepojedu,“ smála se Markéta Davidová, které nakonec klaplo její vysněné Bali.

Tam se možná i potkala s Michalem Šlesingrem, který s manželkou Petrou a dcerkou Viktorkou rovněž vyrazili poznávat krásy indonéského ostrova. A stejně jako Markéta si nenechali ujít vyhlídku nad pláží Kelingking, kde to vypadá opravdu jako v ráji.

O poznání blíž si svůj kus písku u moře našli Eva Puskarčíková a člen reprezentačního »béčka« Lukáš Kristejn, kteří spolu randí ani ne rok. Síly po sezoně sbírají v egyptském letovisku Safaga.

Zatímco všichni zmínění už měli sněhu zřejmě až po krk, Veronika Vítková se ho nevzdala ani během volna. Její první dovolená totiž proběhla na skialpech v kitzbühelských Alpách. Do tepla vyrazí až na přelomu dubna a května. „Ale ne k moři, lézt,“ prozradila o výletu s přítelem a trenérem Markem Lejskem na Sardinii.

Markéta Davidová s přítelem na Bali.
Markéta Davidová s přítelem na Bali.

 

MS v hokeji 2018 - Mistrovství světa v Dánsku

Čtvrtfinále Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Soupisky Skupiny a tabulky MS 2019 Fantasy k MS Čtvrtfinále Play off

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

Zápas o bronz:

Finálový zápas:
Klasická verze
Mobilní verze