VIP Sport

18. dubna 2018 • 11:00

Koukalová šokovala, biatlonisté odpočívají na dovolených: Utekli před Gabčou!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Zatímco Českem stále cloumá kniha Gabriely Koukalové, která rozstřelila celý biatlon, její týmoví exparťáci se rozjeli po světě. Jako by před ní chtěli utéct! Kam zamířili zimní hrdinové na dovolené?Půl roku strávili na sněhu a lyžích, a tak je logické, že vyrazili hlavně k moři. „Chceme někam do tepla. Na skialpy opravdu nepojedu,“ smála se Markéta Davidová, které nakonec klaplo její vysněné Bali.

Tam se možná i potkala s Michalem Šlesingrem, který s manželkou Petrou a dcerkou Viktorkou rovněž vyrazili poznávat krásy indonéského ostrova. A stejně jako Markéta si nenechali ujít vyhlídku nad pláží Kelingking, kde to vypadá opravdu jako v ráji.

O poznání blíž si svůj kus písku u moře našli Eva Puskarčíková a člen reprezentačního »béčka« Lukáš Kristejn, kteří spolu randí ani ne rok. Síly po sezoně sbírají v egyptském letovisku Safaga.

Zatímco všichni zmínění už měli sněhu zřejmě až po krk, Veronika Vítková se ho nevzdala ani během volna. Její první dovolená totiž proběhla na skialpech v kitzbühelských Alpách. Do tepla vyrazí až na přelomu dubna a května. „Ale ne k moři, lézt,“ prozradila o výletu s přítelem a trenérem Markem Lejskem na Sardinii.

Markéta Davidová s přítelem na Bali.
Markéta Davidová s přítelem na Bali.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud