VIP Sport

24. dubna 2018 • 20:10

Prostitutka, co skoro rozvedla fotbalistu Rooneyho: Špulí zadek na pláži!

###BLOK-TOP-VIDEA###

Při vyslovení jejího jména mu naskočí husí kůže. Ženatý fotbalista Evertonu a otec tří chlapců Wayne Rooney se před sedmi lety spustil s prostitutkou Jenny Thompsonovou, když se ženou Coleen čekal narození prvního potomka. Vztah nakonec několikanásobnou nevěru ustál, ale hříšná Jenny provokuje dál.Byl to jeho nejslavnější úlet, který ho bude celý život pronásledovat. Rooney si jako tehdejší hvězda Manchesteru United díky velkému přísunu peněz dopřával alkohol, navštěvoval herny a užíval si i s prostitutkami. Právě kouzlu Jenny Thompsonové propadl a stýkal se s ní pravidelně za zády tehdy těhotné manželky.

Hříšná prostitutka Jenny Thompsonová
Hříšná prostitutka Jenny Thompsonová

Když na něj nevěra praskla, Jenny neváhala a začala se na jeho účet mediálně i finančně přiživovat. Novináři jí dávali slušné obnosy za to, že bude vyprávět pikantní historky z jejího sexuálního života s anglickým fotbalistou. Rozmluvila se tak například o velikosti Rooneyho penisu nebo ukazovala, jaké fotky mu posílala, aby ho navnadila na sex.

Zdrcený Rooney se pak dlouho kál a litoval svého úletu. Manželka Coleen mu odpustila a udobřovat se spolu byli například i v Praze. To Jenny je stále stejná hříšnice. Od té doby stihla ukojit ještě několik fotbalistů včetně Maria Balotelliho. Aby její sláva neuvadla, nechává se občas nafotit v sexy pózách. Jako například nyní na dovolené ve španělském Alicante, kde na pláži dráždila v bílých plavkách a špulila zadek na všechny strany.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud