VIP Sport

30. dubna 2018 • 05:00

Udeřila vedra, svléká se to všude: Holky od sportu ukazují své »hříšné« životy!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Léto sice udeří až za 52 dní, ale na sociálních sítích to vypadá jako v červenci. Velká vedra vysvlékla také sportovce i lidi kolem nich. Světu ukazují své »hříšné« životy!Někdo se opaluje na zahradě u bazénu, jiní zase po zimě vystavují roztávající těla slunečním paprskům na rozpálených plážích u moře. „Konečně se můžeme ohřát,“ pochvalují si teploty 25 stupňů a více.

„Léto, kde si bylo tak dlouho,“ libovala si krásného počasí krasobruslařka Anna Dušková, která před pár dny oznámila rozchod s dlouholetým sportovním partnerem Martinem Bidařem.

Krasobruslařka Anna Dušková u bazénu.
Krasobruslařka Anna Dušková u bazénu.

„Martin je maturant, a tak se může posunout do světa. Já chci skloubit sportovní a studijní povinnosti doma,“ uvedla v tiskové zprávě Dušková. Bidař chce sbírat zkušenosti v cizině (především v Kanadě).

„Cítím letní vibrace,“ pochlubila se na Instagramu fotkou v plavkách na zahradě plavkyně Lucie Svěcená. Její kolegyně Nikola Bendová, která Česko reprezentuje v atletice, nabírala fyzickou kondici na Kanárských ostrovech přímo v Lanzarote. Také ona si vychutnala opalovačku. Po tréninku se s kolegyněmi prohřála na pláži.

Pokud máte chuť, koukněte do galerie, kde zjistíte, jak si užívá sportovní moderátorka Monika Čuhelová, bývalá tenistka Iveta Benešová nebo běžkyně na lyžích Bára Havlíčková.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze