VIP Sport

1. května 2018 • 14:30

Rodiče Federerovy Mirky: Utekli ze Slovenska, na čem vydělávají ve Švýcarsku?

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Rodiče manželky fenomenálního Rogera Federera (36) nejsou na penězích z tenisu závislí. Sami si slušně vydělávají. Táta a máma slovenské rodačky Mirky (40) se živí na severu Švýcarska, kde prodávají šperky!Československo opustili v 80. letech s vidinou, že by jednou mohlo být lépe. Tehdy byly malé Mirce pouhé dva roky. Ve dvaadvaceti letech si dcera našla pořádný kalibr, domů přivedla tenisovou hvězdu budoucnosti Rogera Federera.

Osmý triumf Rogera Federera ve Wimbledonu sledovaly už všechny čtyři jeho děti
Osmý triumf Rogera Federera ve Wimbledonu sledovaly už všechny čtyři jeho děti

Rodiče se usadili v severošvýcarském Schaffhausene, Mirka založila rodinu a dnes má krásné čtyři děti – dvojčata Mylu Rose a Charlene Rivu a kluky Lea s Lennym. A děda a babičkou se rozhodně nenechávají zahanbit astronomickými výhrami zeťáka.

Ne, do takových výší se výdělky manželů Vavrincových za prodej prstenů, drahokamů či náhrdelníků, jak informoval deník Plus jeden deň, nedostanou, ale mají se velmi dobře.

Holt když někomu životní změna vyjde, pak to může stát za to!

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze