VIP Sport

1. května 2018 • 14:30

Rodiče Federerovy Mirky: Utekli ze Slovenska, na čem vydělávají ve Švýcarsku?

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Rodiče manželky fenomenálního Rogera Federera (36) nejsou na penězích z tenisu závislí. Sami si slušně vydělávají. Táta a máma slovenské rodačky Mirky (40) se živí na severu Švýcarska, kde prodávají šperky!Československo opustili v 80. letech s vidinou, že by jednou mohlo být lépe. Tehdy byly malé Mirce pouhé dva roky. Ve dvaadvaceti letech si dcera našla pořádný kalibr, domů přivedla tenisovou hvězdu budoucnosti Rogera Federera.

Osmý triumf Rogera Federera ve Wimbledonu sledovaly už všechny čtyři jeho děti
Osmý triumf Rogera Federera ve Wimbledonu sledovaly už všechny čtyři jeho děti

Rodiče se usadili v severošvýcarském Schaffhausene, Mirka založila rodinu a dnes má krásné čtyři děti – dvojčata Mylu Rose a Charlene Rivu a kluky Lea s Lennym. A děda a babičkou se rozhodně nenechávají zahanbit astronomickými výhrami zeťáka.

Ne, do takových výší se výdělky manželů Vavrincových za prodej prstenů, drahokamů či náhrdelníků, jak informoval deník Plus jeden deň, nedostanou, ale mají se velmi dobře.

Holt když někomu životní změna vyjde, pak to může stát za to!

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud