VIP Sport

14. května 2018 • 05:00

Tak bydlí hokejky! Vigvam reprezentace na MS v Dánsku: »Indiáni« v luxusu

Autor: nem
###BLOK-TOP-VIDEA###

Ten vigvam na kodaňské adrese Oerestads Boulevard 114 má čtyři a půl hvězdičky. Přebývá v něm během světového šampionátu výprava české hokejové reprezentace.Role průvodců připadla na tandem plzeňských »Indiánů« v národním dresu David Sklenička (21) – Michal Moravčík (23). Beci ze západních Čech vyfasovali cimru číslo 1709 a předvedli, jak si hoví v pelíšcích.

Jelikož jsou hokejky lid soutěživý a veselý, zápolí David s Michalem na play stationu. Tentokrát vyhrál obrazovkový mač s konzolí v ruce Sklenička a od okna s výhledem na dánskou metropoli se esemeskou pochlubil kámošům. Měl fajnovou náladičku a určitě by v té luxusní ubikaci vydržel až do neděle. To se totiž v Royal Areně hraje finále... 

„Užívám si to tady. Navíc do Kodaně přijela celá moje rodina i přítelkyně a já jim děkuju za podporu. Ve volných dnech jsem se s nimi párkrát viděl,“ pověděl usměvavý obránce David Sklenička, který si užíval po vítězství nad Francií jistý postup do čtvrtfinále mistrovství světa.

U televize jde do tuhého!
U televize jde do tuhého!

Jak bydlí český tým v Kodani? V luxusním hotelu, co připomíná les

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud