VIP Sport

14. května 2018 • 05:00

Tak bydlí hokejky! Vigvam reprezentace na MS v Dánsku: »Indiáni« v luxusu

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Ten vigvam na kodaňské adrese Oerestads Boulevard 114 má čtyři a půl hvězdičky. Přebývá v něm během světového šampionátu výprava české hokejové reprezentace.Role průvodců připadla na tandem plzeňských »Indiánů« v národním dresu David Sklenička (21) – Michal Moravčík (23). Beci ze západních Čech vyfasovali cimru číslo 1709 a předvedli, jak si hoví v pelíšcích.

Jelikož jsou hokejky lid soutěživý a veselý, zápolí David s Michalem na play stationu. Tentokrát vyhrál obrazovkový mač s konzolí v ruce Sklenička a od okna s výhledem na dánskou metropoli se esemeskou pochlubil kámošům. Měl fajnovou náladičku a určitě by v té luxusní ubikaci vydržel až do neděle. To se totiž v Royal Areně hraje finále... 

„Užívám si to tady. Navíc do Kodaně přijela celá moje rodina i přítelkyně a já jim děkuju za podporu. Ve volných dnech jsem se s nimi párkrát viděl,“ pověděl usměvavý obránce David Sklenička, který si užíval po vítězství nad Francií jistý postup do čtvrtfinále mistrovství světa.

U televize jde do tuhého!
U televize jde do tuhého!

Jak bydlí český tým v Kodani? V luxusním hotelu, co připomíná les
720p 360p

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud