VIP Sport

14. května 2018 • 05:00

Tak bydlí hokejky! Vigvam reprezentace na MS v Dánsku: »Indiáni« v luxusu

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Ten vigvam na kodaňské adrese Oerestads Boulevard 114 má čtyři a půl hvězdičky. Přebývá v něm během světového šampionátu výprava české hokejové reprezentace.Role průvodců připadla na tandem plzeňských »Indiánů« v národním dresu David Sklenička (21) – Michal Moravčík (23). Beci ze západních Čech vyfasovali cimru číslo 1709 a předvedli, jak si hoví v pelíšcích.

Jelikož jsou hokejky lid soutěživý a veselý, zápolí David s Michalem na play stationu. Tentokrát vyhrál obrazovkový mač s konzolí v ruce Sklenička a od okna s výhledem na dánskou metropoli se esemeskou pochlubil kámošům. Měl fajnovou náladičku a určitě by v té luxusní ubikaci vydržel až do neděle. To se totiž v Royal Areně hraje finále... 

„Užívám si to tady. Navíc do Kodaně přijela celá moje rodina i přítelkyně a já jim děkuju za podporu. Ve volných dnech jsem se s nimi párkrát viděl,“ pověděl usměvavý obránce David Sklenička, který si užíval po vítězství nad Francií jistý postup do čtvrtfinále mistrovství světa.

U televize jde do tuhého!
U televize jde do tuhého!

Jak bydlí český tým v Kodani? V luxusním hotelu, co připomíná les
720p 360p

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze