VIP Sport

22. května 2018 • 12:33

Tenistce Šafářové pomohla s návratem na kurty láska: Miláčku, hraju!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Nehne se od ní ani na krok, v jednom kuse ji samou láskou olizuje. Ne, tenisová reprezentantka Lucie Šafářová (31) nemá nového chlapa. Její psí miláček Rocky s ní vyrazil do světa a včera byl i u jejího návratu na kurty.Rovných 90 dnů nehrála zápas! Prala se s bacilem, vrátily se problémy s imunitou, rozbolely ji klouby. Šťastná byla jen díky svému malému jorkšírovi... „Moje štěňátko má báječný život,“ smála se.

Potíže překonala, a když odletěla na první turnaj do Štrasburku, přibalila i Rockyho. „Všechno dělá se mnou,“ pochlubila se pak videem, jak jí pejsek asistuje u předzápasové rozcvičky. Za plotem pak »fandil« své paničce v duelu s Ruskou Melnikovou, který nakonec po třísetovém boji vyhrála.

Teď se může těšit na Paříž, kde v neděli startuje grandslamové French Open. Právě tam se Šafářová před třemi roky dostala až do finále a hrála životní tenis, byla pátou hráčkou světa. Jenže vzápětí se jí rozsypala imunita a od té doby se trable vracejí. „Teď se cítím dobře,“ vzkázala z Francie aktuálně 54. hráčka žebříčku.

Věří, že miláček Rocky ji od dalších potíží ochrání!

Šafářová se svým milovaným jorkšírem Rockym na tréninku.
Šafářová se svým milovaným jorkšírem Rockym na tréninku.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze