Sbírejte body u OMV a vyhrajte sportovní produkty značky Lotto | iSport.cz
17. května 2018 • 00:00

Sbírejte body u OMV a vyhrajte sportovní produkty značky Lotto

Prezentace klienta
TOP VIDEA
Jágr a Sparta? Dobrý tah z marketingového hlediska, říká expert deníku Sport Pavel Bárta
Karolína Plíšková dovolila Kateřině Siniakové jediný gem
VŠECHNA VIDEA ZDE

Milovníci sportu, tohle je něco pro vás! Na každé z čerpacích stanic OMV nyní k tankování a nákupu dostanete také hrací kartičku, do které můžete sbírat samolepky, díky kterým získáte až 60 % slevu na produkty sportovní značky Lotto. Ne(jen) na sport

Mezi vychytávky značky Lotto patří například praktický batoh, cestovní i sportovní taška, fitness ručník, míč na fotbal nebo volejbal a spousta dalšího! Výherní kolekce obsahuje nejen věci na sport, příkladem může být bílá dámská taška na běžné nošení do města nebo třeba skořepinový kufr na kolečkách. Akce s názvem „Pravá vášeň pro sport začíná u OMV” potrvá až do 8. července!

O značce Lotto

Italská značka Lotto Sport patří mezi jedničky sportovního oblečení! Zaměřuje se na obuv a různé sportovní potřeby. Společnost Lotto udělala jméno už v roce roce 1973 a to výrobou tenisové obuvi. V současné době se Lotto zaměřuje převážně na obuv a oblečení pro tenis a fotbal. Lotto ale vyrábí i spodní prádlo, kosmetiku nebo třeba ponožky. 

Neváhejte a soutěžte s OMV 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud