VIP Sport

22. května 2018 • 15:49

Bude Plíšková dál Plíšková? Kvůli penězům si po svatbě s Hrdličkou nechá i své příjmení

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Každá koruna se počítá. Manažer a snoubenec tenistky Karolíny Plíškové podnikavý Michal Hrdlička prozradil, že i po letošní svatbě bude jeho budoucí paní nosit současné rodné příjmení Plíšková. Důvodem je finanční stránka.Kdy přesně bude letos svatba s Karolínou Plíškovou, nechtěl Hrdlička prozradit a tajemně mlžil. „Příští rok už budu její manžel,“ řekl jen její partner i manažer v pořadu Rozstřel na iDnes.cz.

Když ale došlo na téma, jestli tenistka přijme jeho příjmení, neměl problém odpovědět. „Vezme si mé jméno. Kvůli marketingu zůstane pro fanoušky a na tenisovém okruhu jako Karolína Plíšková, jelikož její jméno je dobrá značka,“ zdůvodnil Hrdlička.

V soukromí tak bude Karolína Hrdličková-Plíšková a pro veřejnost a sponzory zůstane Karolína Plíšková. Na proslavené tenisové jméno se totiž lépe vábí noví sponzoři. Sezona totiž stojí pořádný balík a právě Hrdlička musí zajistit pro svou milou rozpočet. „Letenky, ubytování, stravování, plus celý trenérský tým je to v milionech korun,“ uvedl Hrdlička, jak drahé je mít za klientku a snoubenku tenisovou hvězdu.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud