VIP Sport

22. května 2018 • 15:49

Bude Plíšková dál Plíšková? Kvůli penězům si po svatbě s Hrdličkou nechá i své příjmení

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Každá koruna se počítá. Manažer a snoubenec tenistky Karolíny Plíškové podnikavý Michal Hrdlička prozradil, že i po letošní svatbě bude jeho budoucí paní nosit současné rodné příjmení Plíšková. Důvodem je finanční stránka.Kdy přesně bude letos svatba s Karolínou Plíškovou, nechtěl Hrdlička prozradit a tajemně mlžil. „Příští rok už budu její manžel,“ řekl jen její partner i manažer v pořadu Rozstřel na iDnes.cz.

Když ale došlo na téma, jestli tenistka přijme jeho příjmení, neměl problém odpovědět. „Vezme si mé jméno. Kvůli marketingu zůstane pro fanoušky a na tenisovém okruhu jako Karolína Plíšková, jelikož její jméno je dobrá značka,“ zdůvodnil Hrdlička.

V soukromí tak bude Karolína Hrdličková-Plíšková a pro veřejnost a sponzory zůstane Karolína Plíšková. Na proslavené tenisové jméno se totiž lépe vábí noví sponzoři. Sezona totiž stojí pořádný balík a právě Hrdlička musí zajistit pro svou milou rozpočet. „Letenky, ubytování, stravování, plus celý trenérský tým je to v milionech korun,“ uvedl Hrdlička, jak drahé je mít za klientku a snoubenku tenisovou hvězdu.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze