VIP Sport

30. května 2018 • 12:24

Brabec zuřil na lavičce dorostenců Sparty: Nenechám si s*át na hlavu!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Ujely mu nervy a »vytekl«. Kouč fotbalových dorostenců Sparty Erich Brabec (41) musel v Mladé Boleslavi (domácí zápas vyhráli 2:1) z lavičky na tribunu. Pustil si pusu na špacír směrem k rozhodčímu.Do oficiálního zápisu sudí Ondřej Černý napsal: „79. minuta, vykázán z lavičky náhradníků asistent trenéra hostujícího mužstva p. Erich Brabec za kritiku rozhodčího, za použití hanlivých a pohoršujících výrazů.“

Ostrá slova trenéra Brabce pak musel sudí do zápisu rovnou i citovat: „Jděte už do pr*ele, vždyť ho držel. Já si tady nenechám s*át na hlavu.“ Nutno podotknout, že k dalším průpovídkám už od bývalého stopera Sparty i Slavie a současného experta České televize nedošlo a podle zápisu lavičku opustil v klidu a okamžitě.

Brabec se tak může v nejbližších dnech »těšit« na pozvánku před disciplinární komisi. Klub bude muset nejspíš uhradit i pokutu, která se v těchto případech pohybuje v řádech několika tisíců korun.

Brabec na svém místě v roli mládežnického trenéra Sparty.
Brabec na svém místě v roli mládežnického trenéra Sparty.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 3. kola Fortuna ligy »

4. kolo Fortuna ligy:
Ml. Boleslav - Slavia
(pá 18:30), Příbram - Dukla (so 17:00), Opava - Liberec (so 17:00), Jablonec - Karviná (So 17:00), Plzeň - Zlín (so 19:00), Slovácko - Olomouc (ne 15:00), Teplice - Sparta (ne 18:00), Bohemians - Baník (po 18:00)
Klasická verze
Mobilní verze