VIP Sport

30. května 2018 • 12:24

Brabec zuřil na lavičce dorostenců Sparty: Nenechám si s*át na hlavu!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Ujely mu nervy a »vytekl«. Kouč fotbalových dorostenců Sparty Erich Brabec (41) musel v Mladé Boleslavi (domácí zápas vyhráli 2:1) z lavičky na tribunu. Pustil si pusu na špacír směrem k rozhodčímu.Do oficiálního zápisu sudí Ondřej Černý napsal: „79. minuta, vykázán z lavičky náhradníků asistent trenéra hostujícího mužstva p. Erich Brabec za kritiku rozhodčího, za použití hanlivých a pohoršujících výrazů.“

Ostrá slova trenéra Brabce pak musel sudí do zápisu rovnou i citovat: „Jděte už do pr*ele, vždyť ho držel. Já si tady nenechám s*át na hlavu.“ Nutno podotknout, že k dalším průpovídkám už od bývalého stopera Sparty i Slavie a současného experta České televize nedošlo a podle zápisu lavičku opustil v klidu a okamžitě.

Brabec se tak může v nejbližších dnech »těšit« na pozvánku před disciplinární komisi. Klub bude muset nejspíš uhradit i pokutu, která se v těchto případech pohybuje v řádech několika tisíců korun.

Brabec na svém místě v roli mládežnického trenéra Sparty.
Brabec na svém místě v roli mládežnického trenéra Sparty.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze