VIP Sport

1. června 2018 • 05:00

Jak bydlí Plíšková v Paříži? Hrdlička vybral luxusní apartmá... a se slevou!

Autor: top
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

V samém srdci Paříže! Kousek od Eiffelovky a coby tenisákem dostřelil od areálu Rolanda Garrose. Zároveň v žádném rušném hotelu, nýbrž v poklidném apartmá. Takhle při French Open bydlí Karolína Plíšková (26).„Z apartmánu je výhled na nejzásadnější pařížskou dominantu, takže za výběr tímto sám sebe chválím. Nikdo jinej to jako obvykle neudělá,“ chlubil se naoko už o uplynulém víkendu hráččin manažer a snoubenec Michal Hrdlička.

Spí s týmem

Ano, Eiffelova věž, pod níž si Karolína ve středu plnila pinkáním na speciálním kurtu reklamní povinnosti, leží od jejího přechodného bydliště jen 1,5 kilometru. Ještě klíčovější je ale vzdálenost na kurty Rolanda Garrose. I tam to má česká jednička blízko – pouhé 3 kilometry, tedy zhruba deset minut autem!

V bejváku na adrese 3 Rue Eugéne Delacroix bydlí spolu s celým týmem, který vedle Michala tvoří ještě trenér Tomáš Krupa, fyzioterapeut Martín Salvador a vyplétač raket Richard Šodek. V pětipodlažní budově z roku 1977, v níž se nachází celkem 43 apartmánů, mají k dispozici tři luxusně zařízené ložnice, prostorný obývák s televizí, kuchyň a dvě koupelny.

Dostala slevu

A cena? Dvoutýdenní pronájem takového hnízdečka by vyšel na zhruba 140 tisíc korun! Plíšková prý ale dostala speciální slevu díky dobrým vztahům s prezidentem francouzské tenisové federace Bernardem Giudicellim.

V tomhle luxusním domě zůstává po dobu French Open Karolína Plíšková
V tomhle luxusním domě zůstává po dobu French Open Karolína Plíšková

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud