VIP Sport

1. června 2018 • 05:00

Jak bydlí Plíšková v Paříži? Hrdlička vybral luxusní apartmá... a se slevou!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

V samém srdci Paříže! Kousek od Eiffelovky a coby tenisákem dostřelil od areálu Rolanda Garrose. Zároveň v žádném rušném hotelu, nýbrž v poklidném apartmá. Takhle při French Open bydlí Karolína Plíšková (26).„Z apartmánu je výhled na nejzásadnější pařížskou dominantu, takže za výběr tímto sám sebe chválím. Nikdo jinej to jako obvykle neudělá,“ chlubil se naoko už o uplynulém víkendu hráččin manažer a snoubenec Michal Hrdlička.

Spí s týmem

Ano, Eiffelova věž, pod níž si Karolína ve středu plnila pinkáním na speciálním kurtu reklamní povinnosti, leží od jejího přechodného bydliště jen 1,5 kilometru. Ještě klíčovější je ale vzdálenost na kurty Rolanda Garrose. I tam to má česká jednička blízko – pouhé 3 kilometry, tedy zhruba deset minut autem!

V bejváku na adrese 3 Rue Eugéne Delacroix bydlí spolu s celým týmem, který vedle Michala tvoří ještě trenér Tomáš Krupa, fyzioterapeut Martín Salvador a vyplétač raket Richard Šodek. V pětipodlažní budově z roku 1977, v níž se nachází celkem 43 apartmánů, mají k dispozici tři luxusně zařízené ložnice, prostorný obývák s televizí, kuchyň a dvě koupelny.

Dostala slevu

A cena? Dvoutýdenní pronájem takového hnízdečka by vyšel na zhruba 140 tisíc korun! Plíšková prý ale dostala speciální slevu díky dobrým vztahům s prezidentem francouzské tenisové federace Bernardem Giudicellim.

V tomhle luxusním domě zůstává po dobu French Open Karolína Plíšková
V tomhle luxusním domě zůstává po dobu French Open Karolína Plíšková

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze