VIP Sport

2. června 2018 • 05:00

Sexy tenistky Plíšková s Šarapovou: Bitva bohyní! O kolik jde milionů?

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Nejenže skvostně pinkají do míčku, ale ještě vypadají jako antické bohyně! Teď je svedl osud proti sobě. Na kurtech Rolanda Garrose se dnes střetnou Karolína Plíšková (26) a Maria Šarapová (31).Přesně tenhle souboj si česká tenistka vysnila. „Bylo mým cílem hrát s ní ve třetím kole,“ přiznala poté, co na pařížské antuce postupně vybušila krajanky Barboru Krejčíkovou a Lucii Šafářovou.

Lítější bitvu si lze jen stěží představit. Obě dámy v minulosti vládly ženskému žebříčku, kam by se rády znovu vyšplhaly. „Takový zápas na grandslam patří, bude to sice těžký, ale těším se,“ tvrdí rodačka z Loun. „Vím, že to proti Plíškové bude obtížný zápas. Ale já budu připravena!“ vyhlašuje bojovně ruská siréna.

Melounový úsměv a relax. Karolína Plíšková potěšila fanoušky vtipnou fotkou z Monte Carla
Melounový úsměv a relax. Karolína Plíšková potěšila fanoušky vtipnou fotkou z Monte Carla

Připravit se na vzájemný duel nebude ani pro jednu snadné. V minulosti na sebe narazily jen jednou. Finále Fed Cupu před třemi lety v Praze opanovala blondýnka z Ruska. „Proti Šarapce je to pro mě obrovská výzva,“ vyhlíží teď pomstu Karolína.

Srovnání Karolíny Plíškové a Marie Šarapové.Srovnání Karolíny Plíškové a Marie Šarapové.

Jde o hodně. Výhra garantuje nejen slávu, ale i jistých 5,75 milionu korun za postup do osmifinále. A navíc i milý bonus. Obě krasavice totiž v Paříži osobně sledují muži jejich srdcí.

Snoubenec Plíškové Michal Hrdlička (29) to má jako její manažer v popisu práce. Naopak zakladatel aukční síně Paddle8 Alexanderem Gilkesem (38), jakoby si na French Open přijel pro první oficiální stvrzení vztahu. Ačkoli ho totiž po Mariině boku fotografové načapali už několikrát, chladná Ruska jakoby nechtěla s pravdou ven. Jestli se ale dočká, bude možná záležet i na výsledku zápasu a jak ho jeho milá skousne.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze