VIP Sport

13. června 2018 • 17:50

Fotbalista zlatokop? Britský hráč sbalil kyprou výherkyni loterie

Autor:

Láska nebo jen pouhá vypočítavost? Devatenáctiletý fotbalista Jordan Piggott loni sbalil výherkyni britské loterie Jane Parkovou (22), která v 17 letech na svůj šťastný los obdržela milion liber (29 milionů korun) a stala se v Anglii známou postavou, která vyhazuje peníze za plastiky.Poprvé v životě si vsadila tiket do loterie a vyhrála pohádkovou sumu – milion liber. Jane Parková se před pěti lety stala nejmladší výherkyní v britské historii a její příběh zaujal média. Obyčejná dívka si začala užívat a s partou svých přátel cestovala po dovolenkových resortech. Novinářům prozradila, že část peněz investovala i do sebe.

Na 50 tisíc liber (1,5 milionu korun) totiž dala za plastické úpravy svého těla. Kolem Jane se motalo hodně vypočítavých mladíků, ale nakonec loni v březnu si její srdce získal o tři roky mladší anglický fotbalista Jordan Piggott, který hrál nejvyšší skotskou ligu za Dundee United a letos nastupoval v druhé nejvyšší soutěži v barvách klubu East Fife.

Podle mnoha lidí o něco starší, kyprou a plasticky upravenou dívku sbalil, aby si finančně přilepšil. Jane totiž není žádný skrblík a ráda rozhazuje peníze. Koupila si například tři luxusní vozy a slabost má i pro značkovou módu. Za pár lodiček dala například 455 liber (13 tisíc korun). Uvidíme, jestli jim láska vydrží i poté, co Jane utratí veškerou výhru.

Je to láska? Fotbalista se svou milionářkou
Je to láska? Fotbalista se svou milionářkou

 

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze