VIP Sport

20. června 2018 • 17:25

Partnerky na MS: útěcha pro polskou hvězdu, Ronaldova přítelkyně „zradila“ Messiho zemi

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Mohou vyhrát, mohou prohrát, jejich ženy stojí vždy za nimi. Mistrovství světa ve fotbale přináší pohled i na partnerky největších hvězd. Fanoušky na tribunách nejvíc upoutala útěcha od ženy polského kanonýra Roberta Lewandowského po prohře se Senegalem i přítomnost přítelkyně Cristiana Ronalda při vítězství Portugalska nad Marokem 1:0.Počítalo se s tím, že Polsko si se Senegalem poradí. Na hřišti dopadlo všechno opačně a v tváři největší hvězdy na straně poražených Roberta Lewandowského bylo znát zklamání. Co udělal po zápase kanonýr Bayernu Mnichov jako první? Vyrazil za svojí ženou Annou.

Medailistka z mistrovství světa a Evropy v karate je v Polsku také nesmírně populární. Třeba na Instagramu ji sleduje 1,7 milionu fanoušků. Nelze se divit, že fotografie, jak se snaží hned na stadionu zmírnit zklamání svého muže, doslova obletěly svět.

O necelý den později zase fotografové našli v davu portugalských příznivců neomylně Georginu Rodriguezovou. V zápase, který jediným gólem rozhodl její miláček, se podle všeho dobře bavila. Neváhala ani obléknout portugalský dres, ačkoliv pochází z Argentiny – tedy země Ronaldova největšího rivala Lionela Messiho. Takovou „zradu“ jí určitě každý s pochopením odpustí.

Chvíle útěchy pro Roberta Lewandowského od jeho manželky, která je v Polsku hodně populární
Chvíle útěchy pro Roberta Lewandowského od jeho manželky, která je v Polsku hodně populární

 

 

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze