VIP Sport

20. června 2018 • 17:25

Partnerky na MS: útěcha pro polskou hvězdu, Ronaldova přítelkyně „zradila“ Messiho zemi

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Mohou vyhrát, mohou prohrát, jejich ženy stojí vždy za nimi. Mistrovství světa ve fotbale přináší pohled i na partnerky největších hvězd. Fanoušky na tribunách nejvíc upoutala útěcha od ženy polského kanonýra Roberta Lewandowského po prohře se Senegalem i přítomnost přítelkyně Cristiana Ronalda při vítězství Portugalska nad Marokem 1:0.Počítalo se s tím, že Polsko si se Senegalem poradí. Na hřišti dopadlo všechno opačně a v tváři největší hvězdy na straně poražených Roberta Lewandowského bylo znát zklamání. Co udělal po zápase kanonýr Bayernu Mnichov jako první? Vyrazil za svojí ženou Annou.

Medailistka z mistrovství světa a Evropy v karate je v Polsku také nesmírně populární. Třeba na Instagramu ji sleduje 1,7 milionu fanoušků. Nelze se divit, že fotografie, jak se snaží hned na stadionu zmírnit zklamání svého muže, doslova obletěly svět.

O necelý den později zase fotografové našli v davu portugalských příznivců neomylně Georginu Rodriguezovou. V zápase, který jediným gólem rozhodl její miláček, se podle všeho dobře bavila. Neváhala ani obléknout portugalský dres, ačkoliv pochází z Argentiny – tedy země Ronaldova největšího rivala Lionela Messiho. Takovou „zradu“ jí určitě každý s pochopením odpustí.

Chvíle útěchy pro Roberta Lewandowského od jeho manželky, která je v Polsku hodně populární
Chvíle útěchy pro Roberta Lewandowského od jeho manželky, která je v Polsku hodně populární

 

 

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze