VIP Sport

23. června 2018 • 09:48

Ronaldova kráska Georgina si v Rusku zahrává: Prsten za 18 mega a žádný ochránce!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Mávala mu, ukazovala zvednutý palec a užívala si další jeho představení. Na zápas s Marokem dorazila partnerka Cristiana Ronalda (33) Georgina Rodriguez (24). S prstenem za 18 milionů korun a bez ochránce.Vedle stojící kamarádka mohla na jejím šperku oči nechat. Není divu, vždyť už zhruba měsíc se mluví o tom, že Portugalec požádal svoji milou o ruku a na důkaz, že to s ní Ronaldo myslí opravdu vážně, si ji okroužkoval zásnubním prstenem značky Cartier za 18 milionů korun.

Přítelkyně Cristiana Ronalda v portugalském dresu, přestože pochází z Argentiny
Přítelkyně Cristiana Ronalda v portugalském dresu, přestože pochází z Argentiny

Ten se také pořádně blýskal na tribuně moskevského stadionu v Lužnikách a úplně nepasoval k fotbalovému dresu s Ronaldovou sedmičkou, ve kterém Georgina, matka nejmladšího ze čtyř jeho potomků, fandila.

Zatím jí Cristiano dělá radost. Ve dvou zápasech dal čtyři góly a vyčnívá mezi všemi kanonýry mistrovství světa.

FAKTA MS: Ronaldo se proti Španělsku uvedl ve velkém stylu
720p 360p

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze