VIP Sport

24. července 2018 • 21:00

Ledecká se bude vdávat! Bere si slovenského hokejového reprezentanta

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Propojení sportu a politiky? Ne! V tomhle případě jde jen o lásku. Šéfka týmu slovenského prezidenta Andreje Kisky půvabná Vladimíra Ledecká (27) si bude brát slovenského hokejového reprezentanta Tomáše Marcinka (30).Hokejista Marcinko, který se zúčastnil dvou olympijských her a naposledy hrál v české extralize za Třinec, se po roce a půl dlouhém vztahu rozhoupal a požádal o ruku vysokou státní úřednici. Vladimíra Ledecká si získala i přízeň slovenského prezidenta Kisky a vypracovala se až na vedoucí odboru regionální politiky.

Vladimira Ledecká a její láska hokejista Tomáš Marcinko
Vladimira Ledecká a její láska hokejista Tomáš Marcinko

Na Slovensku ji však někteří novináři označují jako členku „Zlaté mládeže“, protože ráda chodí draze oblíkaná a navštěvuje večírky pro prominenty. V restauraci potkala i svého současného snoubence. „Všimli jsme si jeden druhého, vyměnili jsme si kontakty, ale na schůzku ve dvou jsem ji přemluvil až po roce,“ prozradil hokejista, který hrál i v KHL za čínský Kunlun.

Nyní pomalu začínají chytat svatbu. „Plánoval jsem ji požádat o ruku už delší dobu. Jsem velmi rád, že život a budoucnost spojím s někým, jako je ona,“ rozplýval se zamilovaný Marcinko.

Kometa Brno - Třinec. Marcinko dostal K.O od Malce. Útočník Třince schytal ránu pěstí
Video patří k placenému obsahu

Třinec - Kometa Brno: Hrňa nahrál před bránu Marcinkovi, který otevřel skóre utkání, 1:0
720p 360p

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 4. kola Fortuna ligy »

5. kolo Fortuna ligy:
Dukla - Slovácko 1:2
, Liberec - Bohemians 1905 1:1Zlín - Teplice 1:0, Ml. Boleslav - Opava 6:1, Slavia - Jablonec 0:2, Karviná - Plzeň 0:1, Sparta - Příbram 2:2, Olomouc - Baník Ostrava 1:4
Klasická verze
Mobilní verze