VIP Sport

1. srpna 2018 • 05:00

Sagan se po Tour vrátil k šokujícímu rozchodu s manželkou: Překvapivá slova!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Ukázal, jaký je sportovní kalibr! Slovenský cyklista Peter Sagan (28) během třítýdenního závodu Tour de France oznámil rozchod s manželkou Katarínou, přesto dojel do cíle v Paříži se zeleným trikotem pro nejlepšího sprintera. Po návratu domů se k rozložení rodiny znovu vrátil.Hvězda světové cyklistiky šokovala, když k překvapení všech (i rodin obou aktérů) řekla, že se rozešla se ženou. Okamžitě se zpráva začala šířit, spekulovalo se, kdo nebo co za tím stojí. Pravda je ale taková, že na nejnáročnějším etapovém závodě planety, už byl stoprocentně soustředěný na špičkové výkony.

„Ta zpráva, kdy jsme to vypustili, vyšla až poté, co jsme si s Katarínou řekli, jak to mezi sebou máme. Těžké chvíle jsme si prožili už předtím, proto mě to na Tour neovlivnilo,“ řekl Sagan pro slovenský RTVS. Více svoji osobní situaci už nebude komentovat.

Přes veškeré překážky získal Peter pošesté zelený trikot, a vyrovnal se tak legendárnímu německému rychlíkovi Eriku Zabelovi.

Peter Sagan se s Katarínou oženil na podzim v roce 2015. O dva roky později společně přivedli na svět syna Marlona.
Peter Sagan se s Katarínou oženil na podzim v roce 2015. O dva roky později společně přivedli na svět syna Marlona.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze