VIP Sport

1. srpna 2018 • 17:30

Kvůli vedru vytasila bradavky! Tenistka Cibulková dráždila Bratislavu

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Dala by se označit za největší nestydu na okruhu WTA. Tenistka Dominika Cibulková se ráda předvádí spoře oděná a často lascivními snímky provokuje i fanoušky na sociálních sítích. Nyní se například vyfotila před zrcadlem ve výtahu v triku bez podprsenky a stály jí přitom bradavky!Ještě že má tak benevolentního manžela. Michal Navara často dokonce i svou ženu Dominiku fotí v sexy šatech či plavkách a nevadí mu, že snímky nejsou určeny jen pro jeho oči, ale stovky tisíc dalších lidí.

Cibulková se ale nejraději fotí sama a dokáže dokonale prodat své drobné tělo. Ve středu se cvakla během tropických veder před zrcadlem ve výtahu a dávala všem na odiv, v čem jde oblečená do města.

Na sobě měla tenistka krátké džínové šortky a především upnuté tílko bez podprsenky. Pod ním jí navíc trčely bradavky. Bratislava se musela otřásat v základech.

Dominika Cibulková se ráda předvádí
Dominika Cibulková se ráda předvádí

 

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze