VIP Sport

1. srpna 2018 • 17:30

Kvůli vedru vytasila bradavky! Tenistka Cibulková dráždila Bratislavu

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Dala by se označit za největší nestydu na okruhu WTA. Tenistka Dominika Cibulková se ráda předvádí spoře oděná a často lascivními snímky provokuje i fanoušky na sociálních sítích. Nyní se například vyfotila před zrcadlem ve výtahu v triku bez podprsenky a stály jí přitom bradavky!Ještě že má tak benevolentního manžela. Michal Navara často dokonce i svou ženu Dominiku fotí v sexy šatech či plavkách a nevadí mu, že snímky nejsou určeny jen pro jeho oči, ale stovky tisíc dalších lidí.

Cibulková se ale nejraději fotí sama a dokáže dokonale prodat své drobné tělo. Ve středu se cvakla během tropických veder před zrcadlem ve výtahu a dávala všem na odiv, v čem jde oblečená do města.

Na sobě měla tenistka krátké džínové šortky a především upnuté tílko bez podprsenky. Pod ním jí navíc trčely bradavky. Bratislava se musela otřásat v základech.

Dominika Cibulková se ráda předvádí
Dominika Cibulková se ráda předvádí

 

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 4. kola Fortuna ligy »

5. kolo Fortuna ligy:
Dukla - Slovácko 1:2
, Liberec - Bohemians 1905 1:1Zlín - Teplice 1:0, Ml. Boleslav - Opava 6:1, Slavia - Jablonec 0:2, Karviná - Plzeň 0:1, Sparta - Příbram 2:2, Olomouc - Baník Ostrava 1:4
Klasická verze
Mobilní verze