VIP Sport

6. srpna 2018 • 05:00

Ukázala prsa na pláži! Žena bývalého kouče Sparty Stramaccioniho se s tím nemaže

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Pro příznivce Sparty se italský kouč Andrea Stramaccioni stal škůdcem veřejného blaha. Zato jeho manželka Dalila je jako světice. Půvabná drobná černovláska umí rozhodně zaujmout. Jako třeba nyní na dovolené, kde odhalila ňadro.Barokní malíř Bernardo Cavallino by zaplesal, že má námět na další dílo nazvané Kojící madona. Paní Dalila totiž zveřejnila snímek s dcerkou Elen u prsu. „Sedmnáct měsíců čisté lásky, rozmazlování a kojení na vyžádání,“ napsala madam Stramaccioni ke snímku z pláže letoviska Misano Adriatico.

Madam Dalila s dcerkou Elen u prsu
Madam Dalila s dcerkou Elen u prsu

Pravděpodobně se takto odhaluje kvůli dceři i v Praze, kde italská rodinka stále žije i po vyhazovu ze Sparty. Možná je Andrea v pohotovosti, kdyby dostal po vyhazovu Pavla Hapala další šanci na Letné. Vždyť je stále na výplatní pásce klubu a na konto mu připlouvají miliony korun.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze