VIP Sport

7. srpna 2018 • 05:00

Krasobruslař Pljuščenko v Itálii: Sex Bomb tančí na jachtě (ne)známé manželce!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Sex Bomb! Sex Bomb! Za tónů slavného hitu Toma Jonese zajel několik životních jízd. Teď si legendární krasobruslař Jevgenij Pljuščenko (35) užívá jízdu na palubě své luxusní jachty. A stejně, jako uměl být vášnivý na ledě, je i na moři po boku manželky Jany (43).Brusle hrají v životě ruského blonďáka pořád klíčovou roli. Pljuščenko vede svou krasobruslařskou akademii a hlavně den co den dlouhé hodiny tvrdě cepuje pětiletého synka Sašu, z něhož chce vychovat budoucího olympijského šampiona.

O prázdninách si ale klouček, který vedle drsných tréninků navíc zvládá vydělávat statisíce korun jako model předních oděvních značek, může odpočinout. S tátou a mámou Janou se plaví kolem Sardinie a společně objevují krásy Smaragdového pobřeží. Jen slunce, spousty dobrého jídla a nekonečné moře... „V ráji,“ komentoval jeho tatík Jevgenij jednu z mnoha momentek z rodinné dovolené.

Pljuščenko se svojí manželkou Janou.
Pljuščenko se svojí manželkou Janou.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 4. kola Fortuna ligy »

5. kolo Fortuna ligy:
Dukla - Slovácko 1:2
, Liberec - Bohemians 1905 1:1Zlín - Teplice 1:0, Ml. Boleslav - Opava 6:1, Slavia - Jablonec 0:2, Karviná - Plzeň 0:1, Sparta - Příbram 2:2, Olomouc - Baník Ostrava 1:4
Klasická verze
Mobilní verze