VIP Sport

7. srpna 2018 • 05:00

Krasobruslař Pljuščenko v Itálii: Sex Bomb tančí na jachtě (ne)známé manželce!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Sex Bomb! Sex Bomb! Za tónů slavného hitu Toma Jonese zajel několik životních jízd. Teď si legendární krasobruslař Jevgenij Pljuščenko (35) užívá jízdu na palubě své luxusní jachty. A stejně, jako uměl být vášnivý na ledě, je i na moři po boku manželky Jany (43).Brusle hrají v životě ruského blonďáka pořád klíčovou roli. Pljuščenko vede svou krasobruslařskou akademii a hlavně den co den dlouhé hodiny tvrdě cepuje pětiletého synka Sašu, z něhož chce vychovat budoucího olympijského šampiona.

O prázdninách si ale klouček, který vedle drsných tréninků navíc zvládá vydělávat statisíce korun jako model předních oděvních značek, může odpočinout. S tátou a mámou Janou se plaví kolem Sardinie a společně objevují krásy Smaragdového pobřeží. Jen slunce, spousty dobrého jídla a nekonečné moře... „V ráji,“ komentoval jeho tatík Jevgenij jednu z mnoha momentek z rodinné dovolené.

Pljuščenko se svojí manželkou Janou.
Pljuščenko se svojí manželkou Janou.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze