VIP Sport

7. srpna 2018 • 05:00

Krasobruslař Pljuščenko v Itálii: Sex Bomb tančí na jachtě (ne)známé manželce!

Autor: top
###BLOK-TOP-VIDEA###

Sex Bomb! Sex Bomb! Za tónů slavného hitu Toma Jonese zajel několik životních jízd. Teď si legendární krasobruslař Jevgenij Pljuščenko (35) užívá jízdu na palubě své luxusní jachty. A stejně, jako uměl být vášnivý na ledě, je i na moři po boku manželky Jany (43).Brusle hrají v životě ruského blonďáka pořád klíčovou roli. Pljuščenko vede svou krasobruslařskou akademii a hlavně den co den dlouhé hodiny tvrdě cepuje pětiletého synka Sašu, z něhož chce vychovat budoucího olympijského šampiona.

O prázdninách si ale klouček, který vedle drsných tréninků navíc zvládá vydělávat statisíce korun jako model předních oděvních značek, může odpočinout. S tátou a mámou Janou se plaví kolem Sardinie a společně objevují krásy Smaragdového pobřeží. Jen slunce, spousty dobrého jídla a nekonečné moře... „V ráji,“ komentoval jeho tatík Jevgenij jednu z mnoha momentek z rodinné dovolené.

Pljuščenko se svojí manželkou Janou.
Pljuščenko se svojí manželkou Janou.

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud