VIP Sport

7. srpna 2018 • 15:01

Boxer Kličko má po svatbě, přítelkyně utelka k zajíčkovi: To je na pěst!

Autor: ,
###BLOK-TOP-VIDEA###

Po dvouletém vztahu v roce 2011 se rozešli, ale ještě si k sobě dokázali najít cestu. O dva roky později se dokonce zasnoubili a před čtyřmi lety se jim narodila dcera Kaya. Jenže všechno se jim zhroutilo! Svazek herečky Hayden Panettiere (28) a boxerské legendy Vladimira Klička (42) definitivně u konce.Byl mezi nimi nejen obrovský věkový, ale i fyzický rozdíl. Maličká Američanka disponuje mírami 153 cm a 53 kg, kdežto hromotluk Kličko měří 198 cm a váží 110 kg. Tak velké odlišnosti dokázali mezi sebou vyřešit, ale odlišné názory už kočírovat nedovedli.

Spekulace o rozchodu, které se vyrojily poté, co se americká herečka nechala bez zásnubního prstýnku nafotit ruku v ruce s neznámým fešákem před hollywoodskou restaurací Craig, víceméně potvrdila její máma Lesley Vogel (62).

„V jejím životě teď dochází k mnoha zásadním změnám, ale ty jsou pozitivní,“ prozradila s obvyklou frází, že Hayden a někdejší fenomenální boxer ukrajinského původu zůstávají dobrými přáteli. A její nový hezounek má pro strach uděláno! Vždyť kdo by se pletl pod ruce boxerského olympijského vítěze a mistra světa v těžké váze?

Hayden s neznámým chlápkem v Hollywoodu.
Hayden s neznámým chlápkem v Hollywoodu.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze