VIP Sport

9. srpna 2018 • 11:58

Krach manželství Plekance a Vondráčkové: Co zaznělo o Šafářové?!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Rozcházíme se, nikdo třetí v tom není. Jakmile padne tato věta věta, můžete vzít jed, že je! Mocně už se spekuluje, kdo rozbil manželství zpěvačky Lucie Vondráčkové (38) a hokejisty Tomáše Plekance (35). Nejpropíranější jméno? Tenistka Lucie Šafářová (31)!Vlna spekulací zaplavila Česko ani ne 24 hodin poté, co Tomáš Plekanec, hokejový gentleman, jenž obvykle nikdy veřejně neřešil nic než hokejové výhry a prohry, oznámil konec manželství s populární zpěvačkou. „Co za tím, sakra, je?“ začali tím pátrat snad všichni.

A jakkoli problémů v jejich manželství mohly být kopce, jako ten první se začaly propírat možné nevěry! A na přetřes jako první přišla tenistka Lucie Šafářová.

Proč právě ona? „Hokejista má na instagramovém profilu jen šest objektů zájmů, vedle hokejových klubů a lig jedinou osobu – a to právě tenistku Lucii Šafářovou!“ všímal si třeba pořad Primy Top Star. „Před několika hodinami si ji ale ze sledovaných vymazal…“ udeřilo je do očí.

Tomáš Plekanec v zajetí českých tenistek. Na snímku s ním je Kvitová, Strýcová, Karolína Plíšková a nejblíž Lucie Šafářová.
Tomáš Plekanec v zajetí českých tenistek. Na snímku s ním je Kvitová, Strýcová, Karolína Plíšková a nejblíž Lucie Šafářová.

Tou dobou totiž už Plekanec čelil i dotazům Blesku na hloubku jeho vztahu s Šafářovou. „Známe se už dlouho, to není nic tajného,“ byla jediná odpověď, kterou od něj během jeho útěku z Česka zazněla.

K jejich společné dovolené, na které měli být zhruba před měsícem na americkém kontinentu v doprovodu ještě několika známých, se už ale nevyjářil. „Vůbec nic jsem o tom netušila…“ poslala Blesku na stejný dotaz udivenou esemesku Lucie Vondráčková.

Plekanec musí Šafářovou znát nejméně od léta 2016, kdy se s dalšími hvězdami NHL účastnil v Montrealu hokejbalové exhibice s tenistkami během letního Rogers Cupu. Ten mimochodem v Montrealu probíhá právě nyní a Šafářová na něm startuje. V úterý vypadla z dvouher a včera měla rozehrát turnaj ve čtyřhře.

Kam odletěl Plekanec kanec takřka okamžitě po oznámení rozpadu manželství s Vondráčkovou, taky všichni vědí – je v Montrealu…

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze