VIP Sport

14. srpna 2018 • 13:00

Baroš se na Bohemce zranil, manželka mu z Turecka poslala náplast: Terezko, vážně?!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Nafotila toho už opravdu hodně, ale teď se žena Milana Baroše (36) ukázala tak, jak to běžně nedělá! Nebo to snad byla od lásky Terezy sexy náplast pro ostravského maroda? Ona je totiž v Turecku, takže jediné, co mohla pro svého muže udělat, bylo lehce erotické pofoukání na dálku…S kapitánskou páskou a touhou dovést Baník k dalším ligovým bodům chtěl Baroš milovanému klubu pomoci na hřišti Bohemky (0:1). Jenže musel z něho už před koncem prvního poločasu! Zřejmě po střetu s domácím Krchem začal kulhat a kouč Bohumil Pánik ho stáhnul.

Jednalo se o zranění achilovky, ale bližší informace přinese až dnešní podrobné vyšetření. A reakce od manželky? Přišla prakticky okamžitě. Z turecké Antalye poslala svému milovanému marodovi srdíčka a vyšpulenou prdelku v černých bikinách. Chytlaví fanoušci viděli ve fotografii ještě něco navíc.

Tak snad se dá Milan brzy dohromady a jeho krásnou manželku snad neomrzí dávat další sexy snímky na sociální sítě. Oba by totiž fanouškům chyběli…

Baroš s manželkou Terezou na Čapím hnízdě
Baroš s manželkou Terezou na Čapím hnízdě

Bohemians - Ostrava: Pohroma pro Baník! Zraněný Milan Baroš opouští scénu
720p 360p

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud