VIP Sport

14. srpna 2018 • 13:00

Baroš se na Bohemce zranil, manželka mu z Turecka poslala náplast: Terezko, vážně?!

Autor: ps
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Nafotila toho už opravdu hodně, ale teď se žena Milana Baroše (36) ukázala tak, jak to běžně nedělá! Nebo to snad byla od lásky Terezy sexy náplast pro ostravského maroda? Ona je totiž v Turecku, takže jediné, co mohla pro svého muže udělat, bylo lehce erotické pofoukání na dálku…S kapitánskou páskou a touhou dovést Baník k dalším ligovým bodům chtěl Baroš milovanému klubu pomoci na hřišti Bohemky (0:1). Jenže musel z něho už před koncem prvního poločasu! Zřejmě po střetu s domácím Krchem začal kulhat a kouč Bohumil Pánik ho stáhnul.

Jednalo se o zranění achilovky, ale bližší informace přinese až dnešní podrobné vyšetření. A reakce od manželky? Přišla prakticky okamžitě. Z turecké Antalye poslala svému milovanému marodovi srdíčka a vyšpulenou prdelku v černých bikinách. Chytlaví fanoušci viděli ve fotografii ještě něco navíc.

Tak snad se dá Milan brzy dohromady a jeho krásnou manželku snad neomrzí dávat další sexy snímky na sociální sítě. Oba by totiž fanouškům chyběli…

Baroš s manželkou Terezou na Čapím hnízdě
Baroš s manželkou Terezou na Čapím hnízdě

Bohemians - Ostrava: Pohroma pro Baník! Zraněný Milan Baroš opouští scénu

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud