VIP Sport

20. srpna 2018 • 19:15

Fotbalista Jiránek dostal kopačky od modelky Černé: Radši hrál videohry!

Autor: ,
###BLOK-TOP-VIDEA###

Kde kdo by si tohle sexy tělo hýčkal, ale bývalý fotbalový obránce Martin Jiránek (39) dal raději přednost videohrám! Na tom podle modelky Kristýny Černé (26) ztroskotal jejich milostný poměr.„Ano, rozešli jsme se. Každý jsme od vztahu očekávali něco jiného. Já potřebuju vášeň, dobrodružství, vzrušení. Martin chtěl klid a raději trávil čas se svým playstationem,“ potvrdila blondýnka s tím, že i po rozchodu zůstali kamarádi.

Jiránek je podle ní moc hodný kluk, ale ona má prostě jiné priority. „Jdu si svou vlastní cestou. Začala jsem moderovat na televizní stanici SPORT 5 pořad o bojových sportech. Chlapy teď neřeším,“ dodala Kristýna.

Podle toho, jak je ráda středem pozornosti, se dá očekávat, že o ni bude zájem. Vždyť kde kdo by raději omezil blbnutí u televize a vzal ji raději na nějaký výlet. Pánové, pokud jste toho schopni, pak můžete uspět!

Kristýna řekla, že od vztahu s Jiránkem očekávala něco jiného.
Kristýna řekla, že od vztahu s Jiránkem očekávala něco jiného.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud