VIP Sport

22. srpna 2018 • 04:40

Maki poprvé o konci exparťačky Kiki: Zůstala zlost? Řekla něco úplně jiného

Autor: vba
###BLOK-TOP-VIDEA###

Díky nim se v Česku proslavil beachvolejbal. Jenže zatímco Markéta »Maki« Sluková (30) na písku dál válí, Kristýna »Kiki« Kolocová (30) to minulý týden zabalila. A co na to její dlouholetá parťačka říká?„Je to škoda hlavně pro český beachvolejbal, protože jsme měly dva výborné týmy,“ pověděla Sluková. „Na druhou stranu tomu rozhodnutí rozumím. Ten náš sport není jednoduchý, je to hodně cestování, hodně práce. V tomhle ji chápu, asi si to promyslela a ví, co dělá,“ krčí Maki rameny.

A přestože se jejich pár před třemi lety ve zlém roztrhl, o Kristýně mluví jen v dobrém. „Já ji rozhodně do takzvaně normálního života po beachvolejbalu přeju jenom všechno nejlepší!“ tvrdí blondýnka s tím, že sama chce pokračovat minimálně do olympijských her 2020 v Tokiu.

Životní sezona!

Páté místo na londýnské olympiádě s Kiki? Pche! Životní sezonu prý Markéta Sluková zažila až letos po boku Báry Hermannové (27)! Společně si došly pro čtyři medaile a na týden se dokonce staly světovými jedničkami! „Konečně jsme našli náš herní styl a hrozně nás to baví,“ usmívá se Maki.

Rozchod úspěšného páru Markéta Sluková a Kristýna Kolocová má důsledky také pro jejich sponzory
Rozchod úspěšného páru Markéta Sluková a Kristýna Kolocová má důsledky také pro jejich sponzory

 
Články odjinud


Články odjinud