VIP Sport

23. srpna 2018 • 19:30

Usmiřování proutníka Šebrleho nemá konce: Čím si hýčká manželku v Itálii?

Autor: ps
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Harrachov, nějaký relax po Česku a teď romantika v Itálii! Moderátor zpráv a bývalý desetibojař Roman Šebrle (43) ví, že udělal průšvih a že má co žehlit. Po úletu s primáckou asistentkou Denisou dává manželce Evě jasně najevo, kdo je u něj jednička.Už proběhli životem dlouhých 21 let, ale takový skandál, který se odehrál začátkem srpna na televizáckém večírku, ještě neřešili. Roman se nechal unést rozjetou atmosférou a po pár skleničkách ulétl. S hnědovlasou asistentkou dlouze tančil, tulili se k sobě, pak zmizeli do šera, kde se vášnivě líbali.

Jenže to prasklo! „Mrzí mě, že jsem se choval tak, že na sebe rozhodně nemohu být pyšný. Je teď jen na mně, abych tento alkoholový přešlap umocněný extrémním vedrem, za který jsem se omluvil a omlouvám se, odčinil,“ sypal si popel na hlavu zlatý a stříbrný medailista z olympijských her.

Hříšný tanec a líbačka Romana Šebrleho s dívkou v modrém.
Hříšný tanec a líbačka Romana Šebrleho s dívkou v modrém.

Nutno říci, že se k problému postavil čelem. Manželce dokazuje, že jeho ústřel rozhodně nemá v plánu opakovat. Tráví s ní více času, užívají si společně volné chvilky a momentálně lepí narušený vztah v italském Livignu.

Pěkně romanticky! S výhledem na hory a teplým croissantem na talíři. „Snídaně v Alpách je stejně TOP,“ napsal Šebrle na sociální síti a nezapomenul přidat vysmátého smajlíka. Důkaz toho, že je jejich manželská láska i po dvou dekádách a jednom přešlapu stále pevná?

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud