VIP Sport

1. září 2018 • 15:00

Obviněný hokejista Čáslava žehlí průšvih jako hrom! Kokain? Vše řeknu, až...

Autor: ,
###BLOK-TOP-VIDEA###

Ano, jsem to já! Elitní hokejový obránce Pardubic Petr Čáslava (38) potvrdil, že právě jeho jméno je v centru drogového skandálu. Podle webu seznamzpravy.cz měl při dopravní kontrole pozitivní test na kokain.Čáslavu v polovině srpna zastavila policie kvůli běžnému testu na omamné a psychotropní látky. Ten ovšem měl být pozitivní na kokain! Podrobit se pak musel i krevnímu odběru v nemocnici. Podle Seznamu se měl Čáslava hájit tím, že se látka v těle neprokázala.

Jenže podle informací Blesku krevní rozbor drogu v těle potvrdil! „Výsledek rozboru krve v tomto případě byl pozitivní, a kolegové proto předali celou záležitost na přestupkovou komisi magistrátu,“ řekla Blesku mluvčí Krajského ředitelství policie Pardubického kraje Andrea Muzikantová.

Současný tým dokonce kvůli mistrovi světa z roku 2010 svolal představenstvo i dozorčí radu klubu. „Zatím se k tomu vůbec nebudu vyjadřovat. Až přijde čas,“ sdělil hokejista Pardubickému deníku. Copak asi poví?

Petr Čáslava se zatím k případu vyjádřil jen stručně
Petr Čáslava se zatím k případu vyjádřil jen stručně

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud