VIP Sport

26. září 2018 • 17:50

Hrdličkovi se s tátou (†56) rozloučili na fotbalovém hřišti: Sbohem s úsměvem!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Rozloučení s milovaným otcem a manželem nechtěli nechat jen v rodinném kruhu. Proto Michal Hrdlička (29) s rodinou zorganizoval utkání fotbalových legend, aby dal tátovi Václavovi (†56) sbohem ve stylu, který je mu hoden. Tedy přímo na hřišti!Kolem fotbalových trávníků měl ty nejlepší a nejvěrnější kamarády. A ti na Vaška nezapomněli! Na přání rodiny se sešli ve Vestci u Prahy, aby vzpomínkovým zápasem řekli poslední sbohem. „Táta fotbal miloval. Je škoda, že si tu s námi nemůže zahrát. Sleduje to z nebe, kde se všichni jednou potkáme,“ vzal si před mačem slovo syn Michal.

Stál ve středovém kruhu, po boku měl maminku Ivanu, sestru Terezu i bráchu Tomáše, jenž oblékl dres jednoho z týmu, tedy Slavie. Hrdličkovi nechtěli projít tryznou. S hlavou rodiny se rozloučili s úsměvem a minutovým potleskem.

Zesnulý otec Václav a syn Michal Hrdlička na svatbě v Monaku
Zesnulý otec Václav a syn Michal Hrdlička na svatbě v Monaku

„Víc k tomu nechci říkat, nezlobte se,“ omluvil se Blesku Michal, který po úvodním ceremoniálu také navlékl stulpny a dres. Jen jeho manželka Karolína Plíšková na rozloučení chyběla, má tenisové povinnosti na turné po Asii. Nahradila ji sestra Kristýna.

To už se po hřišti proháněly legendy českého fotbalu – Panenka, Novotný, Kuka, Horváth, přijel i exhokejista Tomáš Vlasák. Všechna jména byla důkazem toho, jaké kamarády Vašek kolem sebe měl. Vzpomínat se na něho bude každý rok, zápasem legend totiž odstartoval jeho memoriál…

Memoriál Václava Hrdličky
1080p 720p 360p

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud