VIP Sport

26. září 2018 • 17:50

Hrdličkovi se s tátou (†56) rozloučili na fotbalovém hřišti: Sbohem s úsměvem!

Autor: Pavel Skořepa
###BLOK-TOP-VIDEA###

Rozloučení s milovaným otcem a manželem nechtěli nechat jen v rodinném kruhu. Proto Michal Hrdlička (29) s rodinou zorganizoval utkání fotbalových legend, aby dal tátovi Václavovi (†56) sbohem ve stylu, který je mu hoden. Tedy přímo na hřišti!Kolem fotbalových trávníků měl ty nejlepší a nejvěrnější kamarády. A ti na Vaška nezapomněli! Na přání rodiny se sešli ve Vestci u Prahy, aby vzpomínkovým zápasem řekli poslední sbohem. „Táta fotbal miloval. Je škoda, že si tu s námi nemůže zahrát. Sleduje to z nebe, kde se všichni jednou potkáme,“ vzal si před mačem slovo syn Michal.

Stál ve středovém kruhu, po boku měl maminku Ivanu, sestru Terezu i bráchu Tomáše, jenž oblékl dres jednoho z týmu, tedy Slavie. Hrdličkovi nechtěli projít tryznou. S hlavou rodiny se rozloučili s úsměvem a minutovým potleskem.

Zesnulý otec Václav a syn Michal Hrdlička na svatbě v Monaku
Zesnulý otec Václav a syn Michal Hrdlička na svatbě v Monaku

„Víc k tomu nechci říkat, nezlobte se,“ omluvil se Blesku Michal, který po úvodním ceremoniálu také navlékl stulpny a dres. Jen jeho manželka Karolína Plíšková na rozloučení chyběla, má tenisové povinnosti na turné po Asii. Nahradila ji sestra Kristýna.

To už se po hřišti proháněly legendy českého fotbalu – Panenka, Novotný, Kuka, Horváth, přijel i exhokejista Tomáš Vlasák. Všechna jména byla důkazem toho, jaké kamarády Vašek kolem sebe měl. Vzpomínat se na něho bude každý rok, zápasem legend totiž odstartoval jeho memoriál…

Memoriál Václava Hrdličky

 
Články odjinud


Články odjinud