VIP Sport

1. října 2018 • 21:20

Z Baroše si dělal legraci i známý kněz: Milan má asi v plánu dovolenou

Autor:

Bylo to jedno z nejprobíranějších témat. Vyloučení Milana Baroše už v 15. minutě po zákeřném faulu na slávistu Tomáše Součka rozebírali i hosté v televizní talkshow Tiki-Taka. Co na zkrat slavného českého útočníka řekl například oblíbený polský kněz Zbigniew Jan Czendlik?I otrlým fanouškům zatrne, když si pustí faul Milana Baroše na slávistu Tomáše Součka. Ikona Baníku Ostrava v neděli drsně loktem faulovala soupeře a po zásluze dostala červenou kartu. Byl to zkrat nebo promyšlený čin?

„Milan je srandista. Mám proto své vysvětlení. Osobně si myslím, že to byla taktika. Baroš se nechal schválně vyloučit. Možná má naplánovanou nějakou dovolenou. Druhý důvod mohl být, aby to vyhecoval a třetí, že se trochu zapomněl,“ smál se kněz Czendlik, který je velkým fotbalovým fanouškem.

Z Baroše si dělal legraci i známý kněz: Milan má asi v plánu dovolenou
1080p 720p 360p

Z drsného faulu byl zaskočený i trenér František Straka. „Je neskutečné, co si hráči dovolí k našim rozhodčím. Navíc mě překvapila jeho reakce. Má za sebou tolik velkých zápasů, a takhle si zbytečně koleduje.“

Překvapený byl i Vladimír Coufal, který ve zmíněném zápase nastoupil za Slavii, a viděl tak faul na svého spoluhráče z bezprostřední blízkosti. „Ví, co udělal a takhle se chová? Já to udělat, tak jdu rovnou pod sprchy,“ kritizoval Coufal Baroše za jeho vulgární nadávky směrem k rozhodčím.

Milan Baroš byl po čtvrthodině hry odsouzen do role diváka
Milan Baroš byl po čtvrthodině hry odsouzen do role diváka

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud