VIP Sport

2. října 2018 • 20:20

Tohle tělo pustil k vodě. Exmanželka fotbalisty Van der Vaarta je sexy i po rakovině

Autor: sjs
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Osm let tvořili manželský pár a mají spolu syna. Přesto se fotbalista Rafael van der Vaart se svou ženou před pěti lety rozvedl a nyní chodí s házenkářkou. Krásná Sylvie se však z toho nezhroutila a je ještě víc sexy, než kdy dřív. Jako důkaz poslouží její nejnovější snímky v plavkách.V Nizozemí to byla událost roku. Slavný fotbalista Rafael van der Vaart opustil půvabnou televizní hvězdu Sylvii, protože jejich manželství neklapalo. „Sylvie chce být sama. Jsem z toho smutný, ale naše manželství nefungovalo. Můžeme za to oba,“ řekl tehdy Van der Vaart.

Rozvod uspíšil fakt, že fotbalista dal své manželce facku a to po tom všem, co spolu prožili. Vždyť Sylvie porazila rakovinu prsu. Van der Vaart musel tehdy drobné blondýnce zaplatit 5 milionů eur, jak bylo uvedeno v předmanželské smlouvě.

Je tak zajištěná do konce života a navíc si pěkně vydělává i v televizních pořadech. Sylvie ale umí i odpočívat. Naposledy vystavila své tělo slunci o víkendu v Miami, kde se opalovala jak u hotelového bazénu, tak i na pláži. Její sexy křivky motaly kolemjdoucím hlavu.

Na pláži se Sylvie vyšpulila směrem k fotografovi
Na pláži se Sylvie vyšpulila směrem k fotografovi

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud