VIP Sport

2. října 2018 • 20:20

Tohle tělo pustil k vodě. Exmanželka fotbalisty Van der Vaarta je sexy i po rakovině

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Osm let tvořili manželský pár a mají spolu syna. Přesto se fotbalista Rafael van der Vaart se svou ženou před pěti lety rozvedl a nyní chodí s házenkářkou. Krásná Sylvie se však z toho nezhroutila a je ještě víc sexy, než kdy dřív. Jako důkaz poslouží její nejnovější snímky v plavkách.V Nizozemí to byla událost roku. Slavný fotbalista Rafael van der Vaart opustil půvabnou televizní hvězdu Sylvii, protože jejich manželství neklapalo. „Sylvie chce být sama. Jsem z toho smutný, ale naše manželství nefungovalo. Můžeme za to oba,“ řekl tehdy Van der Vaart.

Rozvod uspíšil fakt, že fotbalista dal své manželce facku a to po tom všem, co spolu prožili. Vždyť Sylvie porazila rakovinu prsu. Van der Vaart musel tehdy drobné blondýnce zaplatit 5 milionů eur, jak bylo uvedeno v předmanželské smlouvě.

Je tak zajištěná do konce života a navíc si pěkně vydělává i v televizních pořadech. Sylvie ale umí i odpočívat. Naposledy vystavila své tělo slunci o víkendu v Miami, kde se opalovala jak u hotelového bazénu, tak i na pláži. Její sexy křivky motaly kolemjdoucím hlavu.

Na pláži se Sylvie vyšpulila směrem k fotografovi
Na pláži se Sylvie vyšpulila směrem k fotografovi

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud