VIP Sport

2. října 2018 • 20:20

Tohle tělo pustil k vodě. Exmanželka fotbalisty Van der Vaarta je sexy i po rakovině

Autor: sjs
###BLOK-TOP-VIDEA###

Osm let tvořili manželský pár a mají spolu syna. Přesto se fotbalista Rafael van der Vaart se svou ženou před pěti lety rozvedl a nyní chodí s házenkářkou. Krásná Sylvie se však z toho nezhroutila a je ještě víc sexy, než kdy dřív. Jako důkaz poslouží její nejnovější snímky v plavkách.V Nizozemí to byla událost roku. Slavný fotbalista Rafael van der Vaart opustil půvabnou televizní hvězdu Sylvii, protože jejich manželství neklapalo. „Sylvie chce být sama. Jsem z toho smutný, ale naše manželství nefungovalo. Můžeme za to oba,“ řekl tehdy Van der Vaart.

Rozvod uspíšil fakt, že fotbalista dal své manželce facku a to po tom všem, co spolu prožili. Vždyť Sylvie porazila rakovinu prsu. Van der Vaart musel tehdy drobné blondýnce zaplatit 5 milionů eur, jak bylo uvedeno v předmanželské smlouvě.

Je tak zajištěná do konce života a navíc si pěkně vydělává i v televizních pořadech. Sylvie ale umí i odpočívat. Naposledy vystavila své tělo slunci o víkendu v Miami, kde se opalovala jak u hotelového bazénu, tak i na pláži. Její sexy křivky motaly kolemjdoucím hlavu.

Na pláži se Sylvie vyšpulila směrem k fotografovi
Na pláži se Sylvie vyšpulila směrem k fotografovi

 

Aktuální sportovní soutěže

Global Champions Prague Playoffs (21. - 24. listopadu 2019, O2 arena)
Program Vstupenky Anna Kellnerová MMA videa

SP v alpském lyžování (26. října 2019 - 22. března 2020)
Aleš Opatrný Program SP

Články odjinud


Články odjinud