VIP Sport

6. října 2018 • 13:17

Hon na hvězdného fotbalistu Ronalda pokračuje: Hledá se další znásilněná!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Cristiano Ronaldo (33) je nejenom zločinec, ale i recidivista! To tvrdí právníci Kathryn Mayorgy (34), která fotbalovou megastar obvinila ze znásilnění. Prý nebyla jediná!„Vím o další osobě, která byla údajně obětí Ronaldova sexuálního útoku. Rád bych tu ženu našel a kontaktoval,“ prohlásil pro deník The Sun Leslie Stowall, jeden ze zástupců Američanky Kathryn. Ta tvrdí, že ji Ronaldo znásilnil v roce 2009.

„Vícekrát řekla ne a stop,“ měl se tehdy Ronaldo vyjádřit k pohlavnímu styku, než se s Mayorgou mimosoudně vyrovnal. Zaplatil jí v přepočtu 8,3 milionu korun.

Tahle slova však útočník Juventusu, jehož zástupci Kathryn žalují znovu, nyní označuje jako fake news (falešné zprávy). „Důkazy, odpovědi na písemné otázky a okolnosti týkající se údajné dohody ale nejsou fake news,“ oponuje mu právník Stowall.

Pohlavní styk portugalského svalovce s neznámou ženou francouzsko-afrického původu se už vyšetřoval v roce 2005, kdy k němu v hotelu Sanderson v centru Londýna mělo dojít. Cristiano byl tehdy za podezření ze znásilnění zatčen, ovšem pro nedostatek důkazů ho neobvinili.

Kathryn Mayorgaová obvinila Cristiana Ronalda ze znásilnění. Na snímku spolu v baru v Las Vegas.
Kathryn Mayorgaová obvinila Cristiana Ronalda ze znásilnění. Na snímku spolu v baru v Las Vegas.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze