VIP Sport

6. října 2018 • 13:17

Hon na hvězdného fotbalistu Ronalda pokračuje: Hledá se další znásilněná!

###BLOK-TOP-VIDEA###

Cristiano Ronaldo (33) je nejenom zločinec, ale i recidivista! To tvrdí právníci Kathryn Mayorgy (34), která fotbalovou megastar obvinila ze znásilnění. Prý nebyla jediná!„Vím o další osobě, která byla údajně obětí Ronaldova sexuálního útoku. Rád bych tu ženu našel a kontaktoval,“ prohlásil pro deník The Sun Leslie Stowall, jeden ze zástupců Američanky Kathryn. Ta tvrdí, že ji Ronaldo znásilnil v roce 2009.

„Vícekrát řekla ne a stop,“ měl se tehdy Ronaldo vyjádřit k pohlavnímu styku, než se s Mayorgou mimosoudně vyrovnal. Zaplatil jí v přepočtu 8,3 milionu korun.

Tahle slova však útočník Juventusu, jehož zástupci Kathryn žalují znovu, nyní označuje jako fake news (falešné zprávy). „Důkazy, odpovědi na písemné otázky a okolnosti týkající se údajné dohody ale nejsou fake news,“ oponuje mu právník Stowall.

Pohlavní styk portugalského svalovce s neznámou ženou francouzsko-afrického původu se už vyšetřoval v roce 2005, kdy k němu v hotelu Sanderson v centru Londýna mělo dojít. Cristiano byl tehdy za podezření ze znásilnění zatčen, ovšem pro nedostatek důkazů ho neobvinili.

Kathryn Mayorgaová obvinila Cristiana Ronalda ze znásilnění. Na snímku spolu v baru v Las Vegas.
Kathryn Mayorgaová obvinila Cristiana Ronalda ze znásilnění. Na snímku spolu v baru v Las Vegas.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud