VIP Sport

18. října 2018 • 18:30

Zapomeňte na Mayweathera. Tenhle boxer jediným podpisem vydělal 8,2 miliardy!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Ronaldo, Messi, Mayweather... zapomeňte! Nejlépe vydělávajícím sportovcem světa se stane mexický boxer Canelo Álvarez. Ve středu podepsal smlouvu snů se streamingovou sítí DAZN na 365 milionů dolarů (8,2 miliardy korun). Tolik si nikdy žádný sportovec jednorázově nevydělal!Nastoupil do 53 profesionálních zápasů a prohrál jen jednou. Jako další výhru si mexický boxer Canelo Álvarez může připsat novou lukrativní smlouvu, která z něj udělá boháče. Během pětiletého kontraktu se streamingovou sítí DAZN si přijde na 365 milionů dolarů (8,2 miliardy korun). Stane se tak nejlépe vydělávajícím sportovcem planety.

Obávaný mexický boxer Saul Alvarez
Obávaný mexický boxer Saul Alvarez

Společnost má navíc zaručeno, že bude přenášet následujících 11 zápasů osmadvacetiletého boxera. Následující zápas Álvareze čeká už 15. prosince, kdy se v New Yorku ve slavné Madison Square Garden utká s Britem Rocky Fieldingem.

Dosavadním rekordmanem za největší sportovní kontrakt historie sportu byl baseballista Giancarlo Stanton, který v roce 2014 uzavřel třináctiletou smlouvu na 325 milionů dolarů s klubem Miami Marlins.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud