VIP Sport

29. listopadu 2018 • 21:59

Neposedný ptáček!? Zlatan prozradil svůj trik a ukázal i něco navíc!

Autor: bko
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Je svůj. Tohle o něm snad všichni fotbaloví fanoušci vědí. Švédský legendární útočník Zlatan Ibrahimovic v polovině září přidal svůj pětistý gól kariéry a jak je mu podobné, nejednalo se jen tak o nějaký gól. Gól do branky dostal pomocí kopu z taekwonda, o dva měsíce později se chtěl pochlubit, jak na svou trefu, která obletěla svět, trénoval. Jenže víc než technika kopu fanoušky zaujalo jeho poskakující "nádobíčko", kterému také věnoval pozornost...Je skvělý a ví o tom. Ve své kariéře nastupoval Zlatan Ibrahimovic hned v několika špičkových klubech, zároveň je považován za jednoho z nejlepších fotbalistů historie. Jenže není jen skvělým fotbalistou, ale i velkým podivínem. Jeho hlášky baví nejen sportovní svět už celou řadu let, díky nim je takřka nezapomenutelnou personou. A často nekončí jen u hlášek.

Zlatan Ibrahimovič se s ničím nepáře...
Zlatan Ibrahimovič se s ničím nepáře...

Když se tedy chtěl na svém instagramovém účtu pochlubit taekwondovou technikou, díky které dokázal svůj pětistý gól vstřelit naprosto fantasticky, ukázal o něco víc, než by lidé čekali.

Zatímco taekwondový kop zvládá s přehledem, techniku střihu videa se ještě bude muset doučit. Zlatan totiž překvapí hned na úvod videa, na kterém se jeden z nejlepších hráčů světa drží za svou chloubu v trenýrkách...

A ani potom si moc nepomohl. Vzhledem k tomu, že si na sebe vzal jen volné sportovní trenýrky bez spodního prádla, ukázal fanouškům poskakující nádobíčko. A to zarazilo snad všechny, pozornost tak byla směřovaná trochu jinam, než švédská ikona původně zamýšlela. No však posuďte sami...

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Do you remember ?! #500 #ninja

Příspěvek sdílený Zlatan Ibrahimović (@iamzlatanibrahimovic),Lis 27, 2018 v 10:08 PST

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud