VIP Sport

18. prosince 2018 • 19:30

Sexy volejbalistky z Brna! Šelmy ukázaly, co mají pod »kožíškem«

###BLOK-TOP-VIDEA###

Volejbalistky Brněnských šelem odhodily »kožichy« a pro místního Klokánka, který pečuje o ohrožené děti, nafotily odvážné akty, co v Česku nemají obdoby. „Je normální, že jako mamky a ženy aspoň takto dětem pomůžeme,“ svěřila se Kristýna Boulová (33), která s nápadem na odvážný kalendář přišla.Při pózování si hráčky momentálně čtvrtého celku extraligy počínaly stejně suverénně jako pod vysokou sítí. Výsledek rozhodně stojí za to!  „Fotky jsme vybíraly tak, aby se nebylo zač stydět, a zároveň jsme nikoho nepohoršily,“ usmála se Boulová, jež společně se spoluhráčkami povedené dílko pokřtila v úterý večer. „Klokánek budeme podporovat dlouhodobě,“ slíbila elitní blokařka.

A kolik bude sexy kalendář stát? Černobílá varianta stojí 300 korun, barevná 390. „V případě rozebrání kalendáře potřebný počet podle zájmu lidí rychle dotiskneme,“ řekl Blesku klubový manažer Matouš Müller

Brněnská nahrávačka Anna Pospíšilová pózuje pro charitativní kalendář Brněnských šelem
Brněnská nahrávačka Anna Pospíšilová pózuje pro charitativní kalendář Brněnských šelem

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud