Svátek slaví Marek, zítra Oto
Zataženo, déšť se sněhem 7°C

Erotika s pohárem! Striptérky řádily s trofejí fotbalových šampionů z MLS

Autor: sjs

Tohle byly hodně divoké oslavy. Fotbalisté Atlanty slavili historicky první zisk titulu pro šampiony kanadsko-americké soutěže MLS. Kromě veřejných radovánek s fanoušky si hráči užili neveřejnou pařbu ve striptýzovém klubu, kde se o nablýskanou trofej postaraly sexy tanečnice.

Dva roky působí v MLS a už jsou mistry. Atlanta na vlastním stadionu porazila ve finále Portland 2:0 za účasti 73 019 diváků. Pro hlavní město státu Georgia je to první významná trofej v profesionálním sportu od roku 1995, kdy baseballoví Braves ovládli Světovou sérii v MLB. Ve městě tak zavládla obrovská euforie a v ulicích se divoce slavilo.

Striptérka twerkuje nad trofejí

Velká párty proběhla ale i ve striptýzovém klubu. Fotbalisté s sebou vzali stříbrný pohár, který skončil na pódiu, a divoce nad ním kroutila pozadím jedna z pracovnic klubu oděná pouze do titěrného spodního prádla. Video z erotického twerkování nad trofejí pak uniklo na veřejnost. Stejně jako fotky jejích kolegyň, jak se polonahé plazí kolem poháru.