VIP Sport

28. prosince 2018 • 19:38

VIDEO: Lenny objímala Marpa v šatně. Byla to krev a pot, jsem pyšná, řekla

Autor: sjs
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Tvoří spolu jeden z nejznámějších párů v českém showbyznysu. Rapper Marpo vlastním jménem Otakar Petřina a zpěvačka Lenka Filipová, známá jako Lenny, se neustále navzájem podporují. Je jasné, že Lenny nechyběla na galavečeru XFN ve vyprodané O2 aréně, kde se Marpo utkal v boxerském zápase s rivalem z hudební branže Rytmusem.Byl to zápas jednoho muže. Marpo od začátku mezi provazy nad Rytmusem dominoval a třikrát musel být slovenský hudebník odpočítáván. Nakonec se ctí zápas dokončil. „Byla jsem hodně nervózní. Pro Otu to bylo zasloužené vítězství. Rok jsem ho skoro denně pozorovala, jak trénuje. Byla to krev a pot. Navíc to skloubil i s muzikou a osobním životem. Klobouk dolů,“ rozplývala se půvabná Lenny v rozhovoru pro iSport TV, která přiznala, že svému milému před začátkem zápasu napsala dopis.

„Nedá se popsat, jak moc jsem pyšná. Překvapilo mě, jak moc jsem to prožívala. Z té atmosféry mně spadla brada,“ prozradila dcera známé zpěvačky Lenky Filipové. A jak bude Lenny společně s partnerem oslavovat velké vítězství? „Nechám ho odpočívat. Má nateklou pravou ruku. Hlavně aby byl v pořádku.“

Lenny v šatně objímala Marpa. Jsem děsně pyšná, přiznává

Rapper Marpo, vlastním jménem Otakar Petřina, v zaplněné O2 areně míří do ringu, kde se utkal se Slovákem Rytmusem
Rapper Marpo, vlastním jménem Otakar Petřina, v zaplněné O2 areně míří do ringu, kde se utkal se Slovákem Rytmusem

Marpo vs. Rytmus, celý ZÁZNAM: Duel rapperů ovládl na body Petřina

Skvělé gesto! Rytmus po bitvě rapperů zašel za Marpem do šatny

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud