Marpo vs. Rytmus. Ty kokos. Marpo byl hodně ostrý a rychlý, řekl Slovák | iSport.cz
28. prosince 2018 • 13:16

Pomlácený Rytmus: Ty kokos. Marpo byl hodně ostrý a rychlý

TOP VIDEA
PĚT MOMENTŮ ligového víkendu: Straka vykradl Letnou, všichni favorité selhali PĚT MOMENTŮ ligového víkendu: Straka vykradl Letnou, všichni favorité selhali
Třinec - Liberec: A další gól v síti hostů! Adamský překonal Willa, 3:1 Třinec - Liberec: A další gól v síti hostů! Adamský překonal Willa, 3:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

Svou boxerskou premiéru si vypíchl před plnou O2 arenou a navíc se zkušeným tvrďákem. Slovenský rapper Patrik Vrbovský alias Rytmus však veškerá očekávání předčil a i když měl ve druhém kole namále, dokázal Otakarovi Petřinovi, tedy Marpovi, odolávat všech šest vypsaných kol. „Fakt jsem rád, že jsem to ustál. Měl jsem tam takovou krizi, že jsem si říkal: ‚Ty kokos‘,“ smál se po zápase pomlácený Rytmus.Nebyla to žádná oťukávačka pro diváky, soupeř šel do Rytmuse naplno a nechybělo mnoho, aby byl už ve druhém kole konec. Hned třikrát totiž skončil na zemi, přesto se ale k údivu všech dokázal oklepat a v zápase pokračovat. „Měl jsem tam velkou krizi, ale ustál jsem to. Naštěstí jsem si ve třetím kole všiml, že se už vybouchal, tak jsem se vzchopil a řekl si, že to do šestého kola už doboxuju,“ potvrdil Rytmus.

Pro slovenského rappera to byla vůbec první zkušenost v ostrém zápase, to Marpo coby kovaný thajboxer je už mnohem zkušenější. „Musím říct, že byl hodně ostrý a i rychlý. Za tuhle zkušenost jsem strašně vděčný, protože je mi 42 let a dát šest kol před sedmnácti tisíci lidmi podle mě není sranda,“ prozradil Vrbovský.

Skvělé gesto! Rytmus po bitvě rapperů zašel za Marpem do šatny
1080p 720p 360p

Ten na samotný zápas trénoval půl roku, předtím s tím žádné zkušenosti neměl a jak sám přiznal, nic lehkého to nebylo. „Děkuju za tuhle možnost. Půl roku jsem na to trénoval a obdivuju každého profesionálního sportovce, který se připravuje na zápasy, dělá váhu a všechny tyhle věci, protože to není žádná sranda,“ řekl.

Rytmus po zápase přišel za Marpem do šatny, kde si oba podali ruce a společně se vyfotili. Podle něj mezi nimi žádná nenávist není a jsou prý normálně kamarády. „Řekl jsem mu, že to byl skvělý zápas a že děkuji za tuhle možnost. Máme spolu song, takže hrát si na to, že se nenávidíme, je podle mě z cesty. Když jsme si řekli, že si dáme fight, tak tam testosteron byl, ale teď je to v pohodě. Jsme kamarádi,“ prozradil.

Marpo porazil Rytmuse! Slovák zvládl všech šest kol, podívejte se na duel rapperů
1080p 720p 360p

Rapper Marpo, vlastním jménem Otakar Petřina, v zaplněné O2 areně míří do ringu, kde se utkal se Slovákem Rytmusem
Rapper Marpo, vlastním jménem Otakar Petřina, v zaplněné O2 areně míří do ringu, kde se utkal se Slovákem Rytmusem

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud