VIP Sport

8. ledna 2019 • 18:50

Trable švýcarské lyžařky. Pronásledoval ji šílenec. Pomohl až manžel!

Autor: rau
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Švýcarská sjezdařka Lara Gut-Behrami (27) se v poslední rok a půl na svazích spíš trápí. Důvod? Dost možná i šílený stalker, který se stal vloni její černou můrou. Pronásledoval ji totiž na každém kroku.A jestli ne na každém kroku, tak určitě na každém závodu. „Snažili jsme se mu vysvětlit, že jeho chování není vhodné,“ popisovala pro Schweiz am Wochenende nepříjemné okamžiky vítězka Světového poháru v sezoně 2015/16.

Gut přiznala, že se jí neodbytný fanoušek vryl pod kůži. „Vůbec jsme nevěděli, jak reagovat,“ posteskla si drobná blondýnka.  „Mluvil s ním můj táta i Giulia (v týmu Gut se stará o styk s médii poz. red.).“¨

Stalker pochopil, že nemá šanci, až když si rodačka ze Sorenga vzala fotbalistu Valona Behramiho. „Od té doby, co jsem vdaná, tak se neukázal,“ usmála se lyžařka, která na fandy apeluje, aby se ke svým hvězdám chovali slušně.

„Sportovci jsou jen lidé, často jsou ale považováni za objekty. Vzpomínám si na ceremoniály, kde nás vysloveně obtěžovali opilci. Byli jsme jejich trofejemi do fotoalba,“ dodala nakvašeně bronzová olympijská medailistka ze Soči 2014.

Švýcarka Lara Gut-Behrami patří v sedmadvaceti letech mezi nejzkušenější sjezdařky startovního pole
Švýcarka Lara Gut-Behrami patří v sedmadvaceti letech mezi nejzkušenější sjezdařky startovního pole

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud