VIP Sport

29. ledna 2019 • 16:40

Bijec Vémola o penězích i silikonové krásce: Zásadní jsou prsa a porozumění!

Autor: pv
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Má vše dopředu promyšlené. MMA bijec Karlos Vémola už teď ví, co chce dělat po konci kariéry. „Nic! Chci si užívat,“ řekl známý český zápasník v pořadu Prostor X na Reflex.cz, ve kterém prozradil, kam investuje vydělané miliony a proč si vybírá silikonové krásky.Ještě deset let chce Karlos Vémola zápasit, a pak se z něj stane důchodce. „Od rána do večera jsem v posilovně a to tělo je zhuntované. Nejezdím na dovolené, odříkám si jídlo. Jsme otrok toho, co dělám,“ řekl Vémola, který rád utrácí za drahé věci.

„Když máte dost peněz, nechce se vám chodit makat. Proto si pořád kupuji luxusní věci, abych měl motivaci vydělat si na další,“ prozradil muž s přezdívkou Terminátor.

Vémola jen neutrácí, ale investuje do nemovitostí v Česku i Anglii, kde žije. Peníze vkládá i do své slovenské partnerky. Lela Ceterová jako dárek k Vánocům dostala zvětšení prsou.

„Dělala si prsa pošesté. Má udělaný i nos a rty. Pro mě je zásadní, jak mají ženy velká prsa. Musím si s ní ale i rozumět. Líbí se mi silikonové krásky,“ dodal Vémola, který se svou partnerkou v soubojích prohrává. „Moje paní mě skolí, kdy se jí zachce. Těch triků na to je hodně.“

Více na Reflex.cz>>>

 

Lela Ceterová má sexy postavu a může někdy zhřešit s pizzou
Lela Ceterová má sexy postavu a může někdy zhřešit s pizzou

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud