VIP Sport

4. února 2019 • 15:20

Strach o Kaderku. V Ostravě na něj šly mrákoty a skončil v péči lékařů!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Šlo mu o zdraví! Šéfa tenisového svazu Ivo Kaderku (55) postihla během daviscupové porážky s Nizozemskem slabost a při rozhodující dvouhře chyběl v lóži...Kde se schovává? I ostravští diváci si všimli, že Kaderka coby tradiční »držák« při závěrečném zápase nefandí. Netušili, že v tu chvíli se o něj v útrobách arény starali lékaři a on se strachoval o své zdraví!

„Už je to dobrý, vyspal jsem se z toho,“ hlásil včera v poledne Aha! a popisoval okamžiky těsně po prohrané čtyřhře, které ho vyděsily. „Byly to hrozné nervy a já najednou cítil, že mi vylítl tlak. Motala se mi hlava, kolegové říkali, že jsem začal být poněkud rudý a pak bledý. Můžu vám říct, že jsem chvíli nevěděl, co se se mnou děje,“ přiznal.

Předsedovi Českého tenisového svazu se při Davis Cupu v Ostravě udělalo nevolno
Předsedovi Českého tenisového svazu se při Davis Cupu v Ostravě udělalo nevolno

Událost se snaží bagatelizovat, odmítá, že by šlo o srdeční slabost, či dokonce o infarkt. „Spíš kombinace emocionálního vypětí, frustrace, vydýchaného vzduchu a mého tlaku, na který beru prášky. Ono to bylo chvíli ošklivé. Nějak jsme se pak dostali do Prahy, spal jsem do desíti a už to vyprchalo,“ tvrdil Kaderka. ¨

Už zase mluvil bojovně a s optimismem hleděl do daviscupové budoucnosti. „Čeká nás baráž, kterou vyhrajeme. Vidím to nadějně. Teď jsme bojovníčci, pak budeme velcí bojovníci a pak zase vítězové!“ nepochyboval.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud