VIP Sport

5. února 2019 • 12:33

Dojemný příběh zmizelého fotbalisty. Na Salu dál čeká doma věrný parťák

Autor: kvč
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Málokteré pouto je tak silné jako to mezi člověkem a jeho nejlepším zvířecím přítelem. I Emiliano Sala, zahádně zmizelý fotbalista britského Cardiffu, byl toho důkazem, jak v dojemném příspěvku ukázala jeho sestra Romina. Na argentinského útočníka doma pořád čeká věrný psí pobočník jménem Nala.Salova sestra přidala na Facebook dojemnou fotku psa vyhlížejícího svého páníčka u okna. "I Nala na tebe čeká," napsala k ní. 

Podle britského tisku byla právě fenka Nala jedním z hlavních důvodů, proč se Emiliano Sala po podpisu smlouvy v Cardiffu ještě vracel do Francie. Chtěl totiž zařídit, aby se aby se do hlavního města Walesu mohla přesunout s ním.

Letadlo s Emilianem Salou a pilotem Davidem Ibbotsonem zmizelo z radarů 21. ledna. Původní třídenní policejní pátrání nenašlo žádné stopy, později začalo i soukromé hledání spolufinancované několika fotbalisty. Vrak letadla včetně zatím neidentifikovaného těla byl nalezen 3. února.

Na Emiliana Salu stále čeká pejsek Nala

Emiliano Sala měl fenku Nalu moc rád
Emiliano Sala měl fenku Nalu moc rád

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud