VIP Sport

19. února 2019 • 13:45

Pozor, letí Slavia! Na fotbalisty čekalo před cestou na EL překvapení

Autor: red
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Tohle nově polepené éro má se slávisty doletět do osmifinále Evropské ligy! A třeba ještě dál…Fotbalisté se ním v úterý dopoledne vydali do Maastrichtu, který je třicet kilometrů od Genku, kde Pražané ve čtvrtek (21:00, ČT Sport) hrají odvetu šestnáctifinále EL (první zápas 0:0). V barvách Slavie je vyveden 12 let starý stroj Airbus A319- 100 Českých aerolinií.

Když letecké společnosti šéfoval Jaroslav Tvrdík , nosili slávisté její logo na dresech. Když nyní vládne ve Slavii, je to obráceně...

Do Genku s nadějí na postup! Když dáme gól, budeme blízko, věří Hušbauer

„Nápad vznikl ve spolupráci s ČSA, naše barvy se pěkně doplňují. Zatím je to jen na tento výlet, uvidíme, s jakým výsledkem se z Belgie vrátíme, podle toho budeme řešit další spolupráci,“ řekl tiskový mluvčí Slavie Michal Býček, jenž dodal: „A na letišti v Maastrichtu na hráče navíc čeká autobus, který je také nově polepen.“ 

Airbus má dolet 6700 kilometrů, což by stačilo i na finále Evropské ligy (29. května) naplánované do ázerbájdžánské metropole Baku, která je od Prahy tři tisíce kilometrů.

Vše o Slavii čtěte ZDE>>>

Slavia se vydala do Belgie letadlem s klubovým polepem!
Slavia se vydala do Belgie letadlem s klubovým polepem!

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud