VIP Sport

2. března 2019 • 10:24

Plekanec zářil na ledě, Šafářová byla jinde: Ohlásila zásadní zprávu z nemocnice

Autor: iSport.cz
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Její přítel Tomáš Plekanec zářil v pátek večer na ledě při vítězství Kladna nad Přerovem, ona trpěla v nemocnici. Tenistka Lucie Šafářová nakonec ohlásila světu radostnou zprávu: „Teď už budu snad jen zdravá!“ Absolvovala totiž operaci, při níž jí lékaři v Brně odstranili krční mandle.Zamilovaný pár nemohl být poslední dny spolu. Zatímco Plekanec pomáhá spolu s Jaromírem Jágrem hokejistům Kladna v play off ve snaze dostat se zpátky do nejvyšší soutěže, Šafářová podstoupila operační zákrok v Brně.

„Chtěla bych moc poděkovat panu přednostovi Gálovi a celému ORL týmu v nemocnici u Sv. Anny za úžasnou péči celý týden! Teď už snad budu jen zdravá! :-)“ vzkázala svým fanouškům a připojila fotografii se zdviženým palcem a hastagy mandlevenku a konecnemocem.

Zdravotní problémy totiž zabránily Šafářové ukončit aktivní hráčskou kariéru. Původně plánovala, že se tak stane na lednovém Australian Open, to se ale kvůli zánětu šlachu nepovedlo. Na druhý pokus by to už vyjít mohlo.

Lucie Šafářová poslala fanouškům vzkaz po operaci krčních mandlí
Lucie Šafářová poslala fanouškům vzkaz po operaci krčních mandlí

 

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud