VIP Sport

4. března 2019 • 11:30

Dusno na tribuně! Zdrcený Trojan, Strach se mu smál! Co se mezi nimi stalo?

Autor: rau
###BLOK-TOP-VIDEA###

Takhle nedokáže archanděla Petronela Ivana Trojana (54) naštvat ani jeho (ne)přítel z pohádky Anděl Páně čert Uriáš. Slavný herec se vydal do Ďolíčku na milovanou Bohemku, aby prošel devadesátiminutovým očistcem…Očistcem, který mu ještě »zpříjemnil« kolega a slávista Jiří Strach (45) po pravici. Ani on by nevymyslel takový scénář, co ve Vršovicích zrežíroval muž zápasu Pavel Královec; na pokyn »přítele na telefonu« zrušil domácím gól, aby proti nim nařídil penaltu, jež ve vítěznou branku přeměnil Souček.

To né, to není možný, jakoby říkal herec Ican Trojan kamarádovi a režisérovi Jiřímu Strachovi
To né, to není možný, jakoby říkal herec Ican Trojan kamarádovi a režisérovi Jiřímu Strachovi

Fandové Bohemians se během půl minuty propadli z euforického nebe do pekla. Trojan na celé akci musel ocenit snad jedině filmařské vlohy hostujícího Masopusta, který se po obejmutí Krcha ve vápně sesunul jako lavina.

„Jako jó, tý Bohemky mi bylo sakra líto,“ přiznal po vypjatém vršovickém derby na Twitteru Strach. Svému kamarádovi se zprvu lehce škodolibě smál, později ho ale utěšoval a chlácholil. Utrpení přítele bylo takové, že jeho klubu čestnou trefu dokonce přál! „Za stavu 3:0 jsem jim začal fandit, aby aspoň jeden brejk dali,“ připustil.

Marná snaha! A Petronel zápas opouštěl po prohře klokanů 0:3 jako strhaný pes.

Bohemians - Slavia: Video v hlavní roli! Bohemians není uznán gól, Slavia kope penaltu

Prostě si z nás udělali p*del, reagoval Hašek na video po prohraném derby

Krch obhajoval svůj zákrok: Fotbal je kontaktní sport

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud