VIP Sport

5. března 2019 • 15:20

Únos! Reprezentant Nigérie, který hrál proti Slavii, trpěl. Za matku musel platit dvakrát

Detektivku se šťastným koncem na vlastní kůži zažil nigerijský fotbalový reprezentant Samuel Kalu (21). Před týdnem v jeho vlasti vychytralí lotři unesli matku a i přes zaplacení výkupného ji ne a ne vrátit!Nynější spoluhráč českého záložníka Jaroslava Plašila z Bordeaux a někdejší útočník slovenského Trenčína neměl v těžkých chvílích na fotbal ani pomyšlení. Vždyť jeho maminku Juliet loupežníci vytáhli za bílého dne na ulici z auta, v němž vezla další děti.

Aby matku vysvobodil, poslal únoscům požadované 3 miliony nigerijských nair, což je zhruba 7390 eur (cca 190 tisíc korun).

A nic!

„Čekali jsme celou noc. Přitom nás ujišťovali, že jí propustí,“ řekl zoufalý Kalu v rozhovoru pro nigerijská média.

Místo matky tak lumpové poslali do Francie další požadavek! Tentokrát už na 15 milionů nair, což je asi 950 tisíc korun. „Vyjednávání stále pokračují. Doufejme, že všechno dopadne dobře,“ oznámil policejní komisař nigerijského státu Abia.

A skutečně; všechno se nakonec v dobré obrátilo! Juliet únosci propustili v noci z pondělí na úterý. „Už je u svých blízkých. Okolnosti jejího vydání zatím nejsou objasněny, ale ve vyšetřování budeme pokračovat a věřím, že pachatele dostaneme před soud,“ doufá policista.  

Útočník Bordeaux Samuel Kalu v akci
Útočník Bordeaux Samuel Kalu v akci

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud