VIP Sport

20. března 2019 • 13:00

Kaňour Becker klofnul čokoládovou modelku. Budete zírat, čím mu dělá chutě!

Autor: rau
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Jak se kolem mlsného kocoura Borise Beckera (51) ochomýtne kakaová »myška«, ryšavý Němec okamžitě zpozorní a sepne modul lovce! Teď se do jeho pasti chytila nádherná modelka Layla Powellová (31)!Beckerovi právníci finišují s rozvodem hvězdného tenisty s manželkou Lilly. Podle nich už je švihák zase de facto svobodným pánem. Boris tak opět vyrazil na číhanou.

Tatínka čtyř dětí, které má se třemi různými ženami, v britské metropoli okouzlila nádherná o dvacet let mladší Layla.

Layla Powellová si užívá bublinkovou koupel
Layla Powellová si užívá bublinkovou koupel

Fotografové už dvojici načapali na nákupech, ale také při intimní večeři, z níž uvolněně odcházeli až hluboko po půlnoci, nebo na baru, kde ho sváděla v sexy spodním prádelku.

Powellové nedalo moc práce slavného chlapíka zaujmout. Je totiž Borisovým prototypem ideálu krásy. Nohy až na zem, figura jako lusk a čokoládová pleť. To je přesně ono!

Tahle brunetka má ale i jiné zbraně; je fantastickou kuchařkou, o čemž přesvědčuje ve svém gastronomickém blogu. A taky má právní vzdělání. To by se jí v partnerství s vyhlášeným sukničkářem mohlo docela hodit!

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud