VIP Sport

21. března 2019 • 19:00

Česká plavkyně Seemanová: Převlékat se mezi chlapy? Žádný problém!

Autor: sjs
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Počkejte si pár let a uvidíte ji v plné kráse. Plavkyně Barbora Seemanová se v pořadu Česká ulička na O2 TV Sport nechala slyšet, že se si chce nechat v budoucnu udělat odvážné snímky. Moderátor Michal Hrdlička se od reprezentantky dozvěděl i to, jak má vypadat její vysněný partner.Už je skoro rok plnoletá a navíc i přitažlivá. Plavkyně Barbora Seemanová prozradila, že ji fanoušci jednou uvidí i bez plavek. Jen to chce svůj čas.

Plavkyně Barbora Seemanová byla hostem Michala Hrdličky v pořadu Česká ulička.
Plavkyně Barbora Seemanová byla hostem Michala Hrdličky v pořadu Česká ulička.

„Teď bych takovou nabídku odmítla. Ne ale napořád.  Až vyspěju a budu starší, tak se tomu nebudu bránit. Nechci se ale nikde fotit úplně nahá. Trošičku vyzývavé fotky se mi ale líbí,“ tvrdila Seemanová, která nedávno nafotila s kolegyněmi snímky ve stylu záchranářek ze seriálu Pobřežní hlídka.

„Jsou trochu vyzývavé, ale neměly tak působit. Byla to trošku taková chyba. Všechno to bylo omylem,“ smála se plavkyně, která rozhodně nemá problém se stydlivostí. „Pro většinu holek je problém se převlékat ve společné šatně. Mně na tom nepřijde nic zvláštního, protože jsem furt v plavkách,“ uvedla Seemanová.

Pochlubila se i tím, jaký je její mužský ideál krásy. „Mně se líbí svaly a nejenom ramena, ale všude prostě.“

Exkluzivní rozhovory s těmi nejlepšími hosty! Přesně o tom je Česká ulička Michala Hrdličky, kterou můžete vidět na O2 TV Sport >>>

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud